Ievietots 18.06.23.

Kārtējās spēles aizvadījušas FS Metta akadēmijas komandas.

Aizvadītajā nedēļā laukumā devās vairākas mūsu akadēmijas komandas.

Futbols 9 pret 9:

U-12: Noslēdzošās spēles Rīgas Jaunatnes čempionātā formātā 9 pret 9 aizvadīja FS Metta/Rīga komanda.

FS Metta/Rīga nedēļas vidū ar 5:0 pieveica Riga FC Academy-2, kā arī ar tādu pašu rezultātu pārspēja RFS Academy.

Futbols 11 pret 11:

U-13: Ceturtdien pārbaudes spēli aizvadīja mūsu U-13 komanda, Hanzas vidusskolas laukumā ar 3:2 pārspējot FS Jelgava.

Šajā spēlē vārtus guva Vits Cimiņš, Marsels Māris Galarovskis un Linarts Štefenbergs.

U-14: Šonedēļ mūsu 2009. gadā dzimušajiem futbolistiem nebija paredzēta Latvijas jaunatnes čempionāta spēle, taču nedēļas nogalē tika aizvadīta pārbaudes spēle pret C.A. Osasuna vienaudžiem.

Šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 2:6 (vārtus guva Aleks Ščerbinskis un Ričards Marko Makars)

Tikmēr Attīstības grupā FS Metta/Skanstes SK komanda izcīnījusi kārtējo uzvaru, šoreiz ar 3:0 pārspējot JFK Daugava.

Divus vārtus šajā spēlē guva Kristers Egle, bet vienreiz precīzs bija Aksels Ozoliņš.

U-15: Pārbaudes spēli pret C.A. Osasuna U-14 komandu aizvadīja arī mūsu 2008. gadā dzimušo futbolistu komanda. Zaļi-baltie piedzīvoja zaudējumu ar 1:2 (vienīgos vārtus guva Toms Sarma).

Nedēļas izskaņā spēli Meistarības B grupā aizvadīja arī Skanstes SK komanda, kura viesojās pie Dienvidkurzemes SS.

Kurzemē mūsu futbolisti uzvarēja ar 3:0 – divreiz precīzs bija Rainers Višnevskis, bet vieni vārti Mikum Jānim Bērziņam.

U-16: Jau minējām, ka nedēļas vidū mūsu U-16 komanda iekļuva “Baltijas līga” finālā, pusfinālā divu spēļu summā ar 7:2 pārspējot FM Klaipedos.

Tikmēr nedēļas nogalē FS Metta futbolisti uzņēma C.A. Osasuna vienaudžus, otrajā puslaikā gūstot trīs bezatbildes vārtus, tika izcīnīta uzvara ar 3:0.

Vārtus guva Rūdolfs Kļavinskis, Gundars Smilškalns un Gabriels Grava.

Tikmēr Skanstes SK U-16 komanda ar vairākiem mettiešiem sastāvā Meistarības B grupā cīnījās 2:2 pret FK Auda.

Ar vārtu guvumu izcēlās Adrians Stramkals un Andris Raiskums.

U-18: Izlašu pārtraukumā vairāki futbolisti ir aizņemti U-19 izlasē, bet 2006. gadā dzimušie futbolisti aizvadīja pārbaudes spēli pret C.A. Osasuna gadu jaunākiem futbolistiem (2007. gadā dzimušie spēlētāji).

Pirmajā puslaikā mettieši guva trīs vārtus, bet otrajā trīs ielaida – neizšķirts 3:3.

Divus vārtus guva Robins Stērninieks, bet vienreiz precīzs bija Markuss Ivulāns.