Aizvadīts trīsdesmitais Ziķeris

Ievietots 22.10.18.

21. oktobrī norisinājās FS Metta un McDonald’s organizētā bērnu futbola diena “Ziķeris”.

Daudzi no Ziķera dalībniekiem ar futbolu saskārās pirmo reizi. Citiem pieredze jau bija, taču palīdzot viens otram un arī treneru kolektīvam katrs paspēja piedzīvot un izjust futbola skaistumu. Rīgas Elektrum Olimpisko centru piepildīja priecīgi, jautri bērni un viņu azartiskie vecāki.

Apaļajā jubilejā arī tika sasniegts dalībnieku rekordskaits – trīsdesmitais Ziķeris pulcēja 175 jaunos censoņus.

Šogad bērnu futbola dienas Ziķeris ietvaros zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2012. – 2014. gadam, kas tika sadalīti komandās un aizvadīja spēles uz 6 laukumiem formātā 4 pret 4. Tāpat ikvienam bija iespēja izmainīt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā, kā arī jautri un priekpilni pavadīt laiku McDonald’s sarūpētā aktivitāšu stūrītī, kur katram no dalībniekiem bija iespēja piedalīties sejas krāsošanā. Saldāku pasākumu padarīja Cola Cao kakao dzēriens. Visu laiku ar bērniem kopā bija Haribo lācītis, kurš ir ilglaicīgs Ziķera draugs un viesojas pie katrā Ziķerī.

Kā ierasts, pasākuma beigās norisinājās visu dalīnieku svinīgā apbalvošana, kurā visi dalībnieki saņēma īpašo Zīķera zelta medaļu par parādīto drosmi, diplomu un piemiņas veltes.
FS Metta pateicas visiem dalībniekiem par līdzdalību un draudzību gan šajā dienā, gan ikdienā. Futbols ir īpaša spēle, jo īpaša ir mūsu attieksme. Paldies!

“ZIĶERIS” ir viens no FS Metta projektiem, kura mērķis ir iepazīstināt un piesaistīt bērnus un to ģimenes futbolam, iepazīstināt ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos, kā arī dot iespēju iesaistīties regulārās futbola nodarbībās un veicināt jaunu futbola laukumu izveidi. No 2013. gada par lielāko projekta draugu un atbalstītāju kļuvis arī McDonald’s, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli.

Paldies arī pārējiem atbalstītājiem, kas palīdz mums organizēt šo pasākumu: Latvijas Universitāte, Nike, Sportland, DEAC, Elektrum Olimpiskais centrs, Cola Cao, Greencarrier, VENDEN, Haribo, POLAP un Zemgus.

Bildes no bērnu futbola dienas “Ziķeris” var aplūkot ŠEIT

Video no bērnu futbola dienas “Ziķeris” ŠEIT.