Aizvadīta Milan Junior Camp 2017 nometne

Laura Melne
Ievietots 31.10.17.

No 23. līdz 27. oktobrim Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās Itālijas futbola granda AC Milan futbola nometne Milan Junior Camp 2017, kas Latvijā jau devīto reizi tika organizēta sadarbībā ar Futbola skolu Metta.

Šogad nometne varēja lepoties ar dalībnieku rekordskaitu – savas futbola zināšanas un prasmes tajā papildināja 79 bērni vecumā no sešiem līdz vienpadsmit gadiem.

Uz nometni no Itālijas bija ieradušies AC Milan akadēmijas treneri Davide Battistini un Gianni Santone, kuri guvuši plašu pieredzi visā pasaulē un specializējušies jauno spēlētāju futbola prasmju attīstībā. Paralēli mazo futbolistu izglītošanai iespēja papildināt savas zināšanas un bagātināt pieredzi bija arī Latvijas futbola treneriem, kas nometnes ietvaros darbojās kā treneru asistenti.

Milan Junior Camp 2017 jau tradicionāli tika noslēgta ar svinīgu pasākumu, kurā pulcējās ne tikai visi nometnes dalībnieki un treneri, bet arī jauno futbolistu vecāki. Tajā izskanēja svinīgas uzrunas, visi dalībnieki saņēma piemiņas veltes, kā arī tika paziņots nometnes labākais spēlētājs. Šogad šo godu izpelnījāss Ernests Ivanovskis-Pigits, kurš savā īpašumā ieguva AC Milan kapteiņa Leonardo Bonucci parakstītu kreklu.

Nometnes foto atskats pieejams ŠEIT

Nometnes mērķis saskan ar Milan Academy treniņu būtību - arī Latvijā ievies Milānas metodi futbola pamatelementu treniņos. Vienmēr jābūt atvērtiem jaunumiem un izmaiņām, tādējādi attīstot sevi. Īpaši svarīgs ir kontakts ar bērniem: saprast kādas kļūdas viņi pieļauj treniņos, atrast uzdevumus, kas šādas kļūdas labotu. Tas ir būtiski. Nedrīkst ļaut turpināt uzdevumu neizlabojot kļūdas niansēs. Tad arī uzdevums noslēgsies un nebūs pievērsta uzmanība detaļām. ir uzstājīgi jālabo kļūdas un jāmeklē atbilstošie uzdevumim, kas šīs kļūdas labotu, lai rezultātā visi spēlētu kārtībāk, bet arī labi pavadītu laiku un pēc iespējas vienkāršāk pieietu spēlei.Gianni SantoneAC Milan akadēmijas treneris