Mazie futbolisti pulcējas futbola dienā "Ziķeris"

Ievietots 30.04.18.

Svētdien, 29. aprīlī, Rīgas Elektrum Olimpiskajā sporta centrā tika aizvadīta divdesmit devītā bērnu futbola diena “Ziķeris”.

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās FS Metta un McDonald’s kopīgi organizētā bērnu futbola diena “Ziķeris”, kurā vienkopus uz futbola laukiem pulcējās tieši 100 mazie futbolisti, kas futbolā iesaistījušies pavisam nesen vai arī spert pirmos soļus šajā sporta veidā. Futbola laukumus piepildīja priecīgi, jautri bērni un viņu lielākais atbalsts – vecāki.

Kā jau minēts, šī “Ziķera” ietvaros vienkopus pulcējās 100 mazie dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2012.-2014. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi), kas tika sadalīti komandās un aizvadīja vairākas spēles uz 5 laukumiem formātā 4 pret 4. Vienas spēles ilgums bija 5 minūtes, pēc kuras aizvadīšanas, visi bērnu futbola dienas “ZIĶERIS” dalībnieki mainījās ar komandām.

Tāpat ikvienam bija iespēja izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā, kā arī jautri un priekpilni pavadīt laiku McDonald’s sarūpētā aktivitāšu stūrītī, kur katram no dalībniekiem bija iespēja piedalīties sejas krāsošanā un pārtapt par supervaroņiem.

Kā ierasts, pasākuma beigās norisinājās visu dalībnieku svīnīgā apbalvošana, kurā visi dalībnieki saņēma īpašo “ZIĶERIS” zelta medaļu par parādīto drosmi, diplomu un piemiņas veltes.

FS Metta pateicas visiem dalībniekiem un viņu ģimenēm par līdzdalību un draudzību gan šajā dienā, gan ikdienā. Futbols ir īpaša spēle, jo īpaša ir mūsu attieksme. Tiekamies jau nākamajos “Ziķera” pasākumos. Paldies!

“ZIĶERIS” ir viens no FS Metta projektiem, kura mērķis ir iepazīstināt un piesaistīt bērnus un to ģimenes futbolam, iepazīstināt bērnus ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos, kā arī dot iespēju iesaistīties regulārās futbola nodarbībās un veicināt jaunu futbola laukumu izveidi. No 2013. gada par lielāko projekta draugu un atbalstītāju kļuvis arī McDonald’s, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli. Tāpat paldies par atbalstu sakām Latvijas Futbola federācijai!

Bildes no bērnu futbola dienas “Ziķeris” var aplūkot ŠEIT

Video no bērnu futbola dienas “Ziķeris” var aplūkot ŠEIT