"Riga Cup" turnīrā FS Metta U-10 un U-11 komandas izcīna 2. un 3. vietu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.03.19.

“Riga Cup” turnīru aizvadījušas FS Metta U-10 un U-11 komandas.

Aizvadītās nedēļas nogalē, no 2. līdz 3. martam, “Riga Cup” turnīrā piedalījās FS Metta 2008. un 2009. gadā dzimušo futbolistu komandas.

FS Metta U-10 komanda grupu turnīrā izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras: ar 8:0 pārspēta SK Babīte, bet ar 11:0 igauņu Tallinna Kalev, bet ar 0:4 atzīts Krievijas kluba Zenit II pārākums. Pa pieciem vārtiem šajās cīņās guva Kristaps Baļčūns un Ernests Ivanovskis Pigits.

Izslēgšanas spēlēs, pusfināla stadijā mettieši spēkojās ar Zenit pirmo komandu, pamatlaikam noslēdzoties 1:1, uzvaru pēcspēles soda sitienos svinēja FS Metta futbolisti.

Finālā vēlreiz bija sagaidāms duelis ar Zenit II, izšķirošajā cīņā piedzīvojot minimālu zaudējumu ar 0:1, kas nozīmēja 2. vietu turnīrā un sudraba medaļas.

Arī FS Metta U-11 futbolistiem grupu turnīrā izdevās izcīnīt 6 punktus – 2:0 uzvara pret Norsk FA no Norvēģijas, bet ar 5:1 sakauts igauņu Nomme United. Grupas izšķirošajā cīņā gan ar 0:3 nācās atzīt Zenit pārākumu. Pa trim vārtiem šajās spēlēs Tomam Sarmam un Ansim Vītiņam.

Tas deva otro vietu apakšgrupā, un pusfinālā pretī stājās Rīgas FS – rezultatīvā cīņā tika piedzīvots zaudējums ar 3:4. Cīņā par trešo vietu mettieši diezgan pārliecinoši pārspēja SK Super Nova ar 4:1, izcīnot bronzas medaļas. Izslēgšanas spēļu posmā pa trim vārtiem brāļiem Vītiņiem.

Patika puišu neatlaidība - parādījām raksturu. Prieks, ka neapstājāmies ne pie gūtajiem, ne ielaistajiem vārtiem - turpinājām cīnīties līdz galam. Protams, ir lietas, pie kā ir jāpiestrādā: domāšana laukumā, ātra lēmumu pieņemšana, ir, kur augt! Tāpēc nedrīkstam apstāties, esam tikai sava ceļa sākumā! Paldies arī vecākiem par silto atbalstu!Vladimirs CīmanisFS Metta U-10 komandas galvenais treneris Ar turnīru esmu apmierināts, puiši parādīja laba līmeņa spēli, labu bumbas kontroli. Uzskatu, ka spēlējām sekmīgi un arī rezultāts kopumā ir apmierinošs.Ivars GailisFS Metta U-11 komandas galvenais treneris

Foto: Sandijs Pinkulis