Skanstes SK

Mūsu U-21 vecuma komanda, kurā vairāki futbolisti startē 1. līgas čempionātā Skanstes SK rindās, kas ir FS Metta sadarbības klubs.

2021. gada sezonā SK Skanste triumfēja 2. līgā, izcīnot tiesības startēt 1. līgas sacensībās, bet pirmajā sezonā Optibet Nākotnes līgā izcīnīta 7. vieta četrpadsmit komandu konkurencē.

Komandas kodolu veido universitātēs studējošie futbolisti un talantīgākie vidusskolas vecuma jaunieši, kuriem, papildus futbolista meistarības paaugstināšanai, nākamais solis ir studijas augstskolā.

Komanda ir izveidota ar mērķi jaunajiem futbolistiem dot iespēju profesionāli trenēties un spēlēt, apvienojot futbolu ar vidusskolu vai studijām, kā arī iegūt augstāku konkurētspēju gan futbolā, gan savā izvēlētajā profesijā.

Katram spēlētajam ir jānobriest, lai viņš varētu pilnvērtīgi iekļauties FK Metta meistarkomandā. Spēlētajiem ir lieliska iespēja attīstīt savas līdera dotības un pilnveidot individuālo meistarību. Galvenā komanda cer uz papildinājumu no sadarbības kluba rezervēm.


Iepriekš FK Metta-2 komanda startēja Virslīgas Dublieru čempionātā.

Kopš Virslīgas dublieru čempionāta atjaunošanas 2014. gadā, mūsu komanda debijas 2014.gada sezonā izcīnīja 3. vietu, gadu vēlāk nācās samierināties ar 5. vietu. 2016. gada sezonā dublieru komanda izcīnīja sudraba medaļas, ierindojoties otrajā vietā turnīra tabulā, tomēr gadu vēlāk, atjauninot sastāvu ar vairākiem 2001.gadā dzimušajiem futbolistiem mettieši ierindojās 6.vietā.

2018.gada sezonā, kas bija pēdējā Virslīgas Dublieru čempionāta formātā, mettieši spēcīgā konkurencē izcīnīja 3.vietu un bronzas godalgas, bet 2019. gadā, piedaloties 1. līgas B čempionātā, FK Metta/Latvijas Universitāte izcīnīja zelta medaļas 9 komandu konkurencē.

Tikmēr 2020. gadā mettieši čempionātā COVID-19 situācijas dēļ neaizvadīja visas spēles, un noslēgumā ierindojās 5. vietā, un šajā vietā U-21 komanda palika arī 2021. gada sezonā.

Komandu ikdienā vada Jānis Goba un Andrejs Karpovs.

 • Kalendārs
 • Janvāris

  21. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - BFC Daugavpils
  1-1
  29. Svētdiena Viesos
  Riga FC-2 - Skanstes SK
  2-3

  Februāris

  04. Sestdiena Viesos
  Grobiņas SC/LFS - Skanstes SK
  18:00 Liepājas futbola halle
  11. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - FK Tukums 2000/Telms
  ??:?? Rimi Olimpiskais centrs, Rīga
  18. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - JK Parnu Vaprus
  ??:?? Rimi Olimpiskais centrs, Rīga
  25. Sestdiena Viesos
  Mārupes SC - Skanstes SK
  12:00 Jaunmārupes stadions
  26. Svētdiena Viesos
  JK Tammeka Tartu U-21 - Skanstes SK
  17:30 Tartu (Igaunija)

  Marts

  03. Piektdiena Viesos
  FK Metta - Skanstes SK
  17:00 Hanzas vidusskolas laukums, Rīga