Pirms izlašu pārtraukuma Hanzas vidusskolas laukumā uzņemsim BFC Daugavpils

Ievietots 29.09.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda.

2 - 2
BFC Daugavpils

Sestdien, 2. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Savstarpējo spēļu vēsture:

• Gaidāmā spēle būs 23. savstarpējais duelis Virslīgas čempionātā un 30. savstarpējā spēle kopsummā.
  • Šosezon visās trīs savstarpējās spēlēs uzvaru izcīnīja BFC Daugavpils: 3:2, 1:0 un 3:1 izcīnīja daugavpilieši.
  • Četras reizes klubi savā starpā tikušies 1. līgas čempionātā (2010. un 2011. gadā). Trīs uzvaras svinēja mettieši, turklāt pēdējā no tām ļāva triumfēt čempionātā.
  • Latvijas kausa izcīņā FK Metta pretinieku pieveikuši divās no trim reizēm – spilgakā no tām bija 2018. gadā, kad zaļi-baltie pirmoreiz iekļuva kausa pusfinālā.
  • Kopējā spēļu bilance ir par labu BFC Daugavpils – 13 uzvaras gaidāmajiem pretinieki, 7 neizšķirti un 9 uzvaras mūsu Meistarkomandai.

Pretinieku spēlētāji, kuriem pievērst uzmanību:

BFC Daugavpils sastāvā visticamāk redzēsim vārtsargu Frenku Orolu, kurš divus gadus skolojies FS Metta akadēmijā un šosezon ir aizvadījis 17 spēles.

Lielākais spēles laiks komandā ir 20 gadus vecajam aizsargam Kirilam Iļjinam (1727 minūtes), bet viņam seko Joshua Akpudje (1620 minūtes). Visvairāk vārti komandā (3) ir futbolistiem – Ola Israel Dele un David Akintola.

Fakti un statistika par aizvadīto kārtu:

• Pēdējo spēli mettieši aizvadīja pret Spartaks Jūrmala, ielaižot vārtus 85. minūtē un piedzīvojot zaudējumu ar 0:1.
  • Augstākais InStat indekss bija aizsargam Normundam Uldriķim – 248.
  • Kārtējo reizi daudz uzvarētas divcīņas bija Musah Baba – ganietis uzvarēja 18 no 30 (60%), bet Normunds Uldriķis sasniedza 85%.
  • Izklupienos veiksmīgākie bija centra aizsargi Musah Baba un Iļja Korotkovs (5 no 7 gadījumiem).
  • Baba bija arī precīzs izdarītajās piespēlēs, veicot 36 no 41 piespēlēm (88%).
  • Baba un Lūsiņš pret jūrmalniekiem izpelnījās brīdinājumu, kas nozīmē, ka spēle pret BFC Daugavpils viņiem būs jāizlaiž. Tikmēr pēc vienas spēles diskvalifikācijas ierindā būs Čudars.

Par ieeju stadionā:

Spēle notiks ar skatītājiem pēc valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Biļetes varēs iegādāties pie ieejas stadionā vai internetā ŠEIT

Tāpat spēli varēs redzēt Sportacentrs.com portālā un TV kanālā.

Pēc ilgāka pārtraukuma atgriežamies Hanzas vidusskolas laukumā – savu līdzjutēju priekšā dosimies cīņā pret uzvaru!

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu mājas spēli!