Pirmajā pārbaudes spēlē viesos pārspējam leišu FK Sūduva

Ievietots 23.01.20.

Pirmo spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Sūduva
2 - 3

Ceturtdien, 23. janvārī, savu pirmo spēli kalendārajā gadā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, ARVI Arena viesojoties pie Lietuvas trīskartējās čempiones FK Sūduva.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, tomēr mettieši ātri spēli izlīdzināja. Vēl vairāk – 7. minūtē pēc labas saspēles labajā flangā spēcīgi uzsita Žaldovskis, bet vārtsarga atsisto bumbu vārtos raidīja Zēģele – 1:0!

Turpinājumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja viesi, no 16 metriem sita Birka, bet vārtsargs bumbu tvēra. 15. minūtē gan FK Sūduva rezultātu izlīdzināja – piespēle soda laukumā, un precīzs sitiens vārtu apakšējā stūrī – 1:1.

Zaļi-baltie neapjuka un turpināja pacietīgi veidot uzbrukumus, līdz 23. minūtē teicami aizskrēja uzbrukumā trīs pret divi, pēc kura pretinieki pārkāpa noteikumus soda laukumā. Sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Pārbaudāmais spēlētājs Nr. 3 – 2:1!

Puslaika izskaņā gan nelielu ofensīvu veica Lietuvas čempionvienība, tomēr īstajā brīdī vietā bija aizsardzība, kā arī divreiz teicami komandu glāba Helmuts Saulītis, otrajā epizodē neitralizējot izgājienu viens pret viens.

Puslaika pārtraukumā mettieši uzreiz veica 6 spēlētāju maiņas, un drīz pēc tam debiju FK Metta sastāvā piedzīvoja 2003. gadā dzimušie Lūkass Vapne un Artjoms Puzirevskis.

Tas nedaudz ieviesa korekcijas laukumā, un bumbu daudz vairāk kontrolēja pieredzējuše FK Sūduva futbolisti, uzbrūkot bīstamāk nekā pirmajā puslaikā.

Pāris epizodēs viesus glāba Saulītis, vienreiz stabs, bet 67. minūtē ar atkārtotu sitienu pretinieki izlīdzināja rezultātu – 2:2. Uzbrukumā zaļi-baltajiem bija labas epizodes, bet aizsardzībā leišu vienība sagādāja problēmas.

Pēdējās piecpadsmit minūtēs ar presingu izdevās spēli izlīdzināt, un 82. minūtē, atbruņojot pretspēlētāju, Guliaks vārtu priekšā piespēlēja Puzirevskim, kurš debijas spēlē sita nekļūdīgi – 3:2!

Turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, un FK Metta pirmajā pārbaudes spēlē izcīnīja uzvaru viesos ar 3:2.

Helmuts Saulītis, Rendijs Šibass, Normunds Uldriķis, Pārbaudāmais spēlētājs nr.1, Emīls Birka, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Pārbaudāmais spēlētājs nr. 2, Matīss Zēģele, Ričards Žaldovskis, Pārbaudāmais spēlētājs nr. 3

Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Roberts Ķipsts, Renārs Guliaks, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Kgotso Masangane, Aleksejs Krjukovičs, Artjoms Puzirevskis