FK Metta pirmajā spēlē gūst trīs vārtus un pieveic FC Kuressaare

Ievietots 20.01.24.

Pirmo spēli pirmssezonas sagatavošanas posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

FC Kuressaare
1 - 3

Sestdien, 20. janvārī, savu pirmo spēli pirmssezonas sagatavošanās ciklā aizvadīja FK Metta komanda, Hāpsalu viesojoties pie Igaunijas augstākās līgas 7. spēcīgākās vienības – FC Kuressaare.

“Livonijas kauss” ievadā FK Metta devās uz Igauniju, kur padevās veiksmīgs spēles pirmais puslaiks.

21. minūtē ātrajā uzbrukumā vārtus guva pārbaudāmais spēlētājs, bet deviņas minūtes vēlāk pēc Keršys raidītā sitiena ar galvu bumbu savos vārtos raidīja pretinieks (2:0)!

Otrajā puslaikā FK Metta nomainīja gandrīz visu 11-nieku, kas nedaudz mainīja spēles ritējumu, un puslaika vidū vienus vārtus ar sitienu ar galvu atguva nominālie mājinieki (2:1).

Tomēr ilgu laiku minimāls pārsvars uz tablo nepalika, jo pēc Tomasa Zanta piespēles ar atkārtotu sitienu savus pirmos vārtus FK Metta rindās guva Hugo Jesse (3:1)!

Līdz ar to Meistarkomanda savā pirmajā pirmssezonas spēlē ar 3:1 pārspēja Igaunijas Meistarlīgas klubu FC Kuressaare.

FK Metta – FC Kuressaare

3:1 (2:0)

Alvis Sorokins, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Zurab Rukhadze, Kristofers Rēķis, Rendijs Šibass, Rūdolfs Kļavinskis, četri pārbaudāmie spēlētāji

Toms Tolmanis, Krists Pļaviņš, Ivans Smirnovs, Hugo Jesse, Daņiils Čiņajevs, Kārlis Vilnis, Mikus Vasiļevskis, Emīls Aizpurietis, Ralfs Pakulis, Tomass Zants, pārbaudāmais spēlētājs