Pirmajā pārbaudes spēlē piekāpjamies FK RFS

Ievietots 15.01.22.

Pirmo pirmssezonas pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
2 - 0

Sestdien, 15. janvārī, Rimi Olimpiskajā centrā pārbaudes spēli pret Latvijas čempionvienību FK RFS aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Spēles sākumu komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, īsti nevienai no vienībām teritoriālu pārsvaru neiegūstot.

Puslaika pirmajā pusē bīstamāk vārtus izdevās apdraudēt tieši mettiešiem, Muritalas un Kirkila sitienus atvairīja Vilkovs, bet Puzirevskis no leņķa sita nedaudz garām.

Arī turpinājumā uzbrukumā draudīgāki bija FK Metta futbolisti, izdarot vairākus sitienus no labām pozīcijām, tomēr rezultātu atklāt neizdevās.

Otrajā puslaikā abas komandas pilnībā nomainīja sastāvus, un puslaika ievadā vadību panāca FK RFS – ātrajā uzbrukumā precīzs bija Deniss Rakels (0:1).

Turpinājumā neliels pārvars piederēja pretiniekiem, tomēr labi saasinājumi izdevās arī zaļi-baltajiem, kas vārtu guvumā pārvērsti netika.

Spēles izskaņā pēc kļūdas aizsardzībā Lizunovs dubultoja pārsvaru un uzstādīja gala rezultātu – 0:2.

Pirmssezonas sagatavošanās posmu iesākam ar zaudējumu pret Latvijas čempionvienību.

Ņikita Parfjonovs, Jānis Grīnbergs, Gabriels Kirkils, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Oskars Vientiess, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Artjoms Puzirevskis, Yunusa Muritala, pārbaudāmais spēlētājs

Alvis Sorokins, Niklāvs Treimanis, Kārlis Vilnis, Kristers Čudars, Tomass Zants, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jegors Novikovs, Noa Meroža, pieci pārbaudāmie spēlētāji