Pirmajā pārbaudes spēlē piedzīvojam zaudējumu pret FK RFS

Ievietots 16.01.21.

Pirmo spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
4 - 0

Sestdien, 16. janvārī, savu pirmo spēli kalendārajā gadā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Olimpiskajā sporta centrā tiekoties ar citu Rīgas klubu FK RFS.

Mettieši pirmo puslaiku iesāka aktīvi, taču ātri nonāca iedzinējos – 7. minūtē pēc stūra sitiena precīzi sita Jagodinskis (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem zaļi-baltie turpināja uzbrukt, un vienā no epizodēm labā sitiena pozīcijā nonāca Novikovs, taču sita pāri.

FK RFS vēlreiz sekmīgi zmantoja izveidoto pusmomentu, panākot divu vārtu vadību – 15. minūtē pēc Varslavāna reida bumba nonāca pie Šimkoviča, kurš spēcīgi sita vārtu apakšējā stūrī (0:2).

Kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, un FK Metta vairākkārt izveidoja potenciāli bīstamus uzbrukumus. Labākā iespēja atkal bija Novikovam, kurš no 15 metriem sita nedaudz pāri.

Nedaudz vēlāk gan pretinieki tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, ko izdevās arī realizēt. Pēc pirmās pusstundas 0:3.

Puslaika izskaņā abas komandas dažādos veidos veidoja savus uzbrukumus, 42. minūtē pēc stūra sitiena Uldriķis varēja vienus vārtus atgūt, taču ar galvu sita nedaudz garām.

Otrā puslaika sākumā enerģiski uzbruka FK RFS, divas reizes komandu no tuvas distances nācās glābt Alvim Sorokinam.

Pēc otrās vārtsargu maiņas divreiz spēlē ar atvairītiem sitieniem iesaistījās arī Saulītis, tomēr 65. minūtē pēc rikošeta pretinieki guva ceturtos vārtus.

Spēles noslēdzošajā daļā komandas apmainījās ar vairākiem momentiem. Mettiešu bīstamākie momenti – Meļņa soda sitienu un pārbaudāmā spēlētāja tālsitienu atsita Vilkovs, bet citā epizodē Bruno sitienu vārtu stūrī nobloķēja aizsargs.

Pirmā pārbaude pirms sezonas noslēgusies ar zaudējumu Latvijas vicečempioniem.

Jānis Beks, Emīls Birka, Pārbaudāmais spēlētājs, Normunds Uldriķis, Jegors Novikovs, Rihards Ozoliņš, Pārbaudāmais spēlētājs, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Ričards Bušmeisters, Artjoms Puzirevskis

Alvis Sorokins, Helmuts Saulītis, Roberts Ķipsts, Kirils Solovjovs, Mikus Vasiļevskis, Oskars Vientiess, Renārs Guliaks, Bruno Melnis, Pārbaudāmais spēlētājs