Pirmā pārbaudes spēle FS Metta sieviešu komandai - pārliecinoša uzvara pret SK Super Nova

Ievietots 21.06.20.

Pirmo spēli pēc ilgāka pārtraukuma aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

SK Super Nova
2 - 5

Sestdien, 20. jūnijā, mūsu sieviešu Meistarkomanda aizvadījusi pārbaudes spēli, tiekoties ar 1. līgas klubu – SK Super Nova.

Jau kopš spēles pirmajām minūtēm mettietēm piederēja izteikts pārsvars, tomēr līdz pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida divdesmit piecas minūtes.

Ja sākumā bija daudz nerealizēti vārtu gūšanas momenti, tam sekoja trīs vārti turpmākajās 20 minūtēs. Zaļi-baltās līdz ar to pārtraukumā devās ar 3:0 pārsvaru.

Otrajā puslaikā FS Metta komanda izmantoja visas maiņas, tomēr saglabāja asumu uzbrukumā – gana daudz momentu, bet vārtus gūt neizdevās.

Vēl vairāk – puslaika vidū SK Super Nova ar diviem gūtajiem vārtiem īsā laikā pievilka rezultātu līdz minimumam – 3:2.

Karstajā laikā mettietes izskaņā veica milzīgu spiedienu uz pretinieču vārtiem, kas pēdējās 15 minūtēs vainagojās ar vēl diviem vārtiem. Gala rezultāts – 5:2!

FS Metta sieviešu komanda jauno SFL sezonu uzsāks 4. jūlijā, un šogad turnīrā piedalīsies 4 komandas – arī Rīgas FS, FK Olaine un Riga United FC Ladies.

Ņemot vērā, ka šī bija pirmā spēle pēc atgriešanās ierastajā treniņu ritmā, bija šādi tādi momenti, kurus noteikti varam uzlabot. Viennozīmīgi tā būtu momentu realizācija un individuālās darbības aizsardzībā. Kopumā spējām radīt ļoti daudz momentus, tikai vairumu no tiem neizdevās realizēt. Ticu, ka pie tā paspēsim piestrādāt un uz sezonas sākumu jau būsim pilnā gatavībā. Pirms līgas atklāšanas spēles, kura notiks 4. jūlijā pret RFS Daugavgrīvas stadionā, plānojam vēl aizvadīt treniņspēli pret FK Jelgava meitenēm 28. jūnijā.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere