Pēc izlašu pārtraukuma dosimies cīņā pret Valmiera Glass ViA

Ievietots 20.06.19.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadīs mūsu Meistarkomanda.

Valmiera FC
0 - 2

Piektdien, 21. jūnijā, savu 18. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda, kas Vidzemes Olimpiskajā centrā viesosies pie Valmiera Glass ViA.

Abas komandas tikās 10. kārtas spēlē, kad Hanzas vidusskolas laukumā mettieši aizvadīja nesekmīgu pirmo puslaiku un spēli noslēdza ar zaudējumu 1:4.

Izlašu pārtraukumā FK Metta komanda Helsinkos ar 1:0 pārspēja vietējo HIFK, kas spēlē Somijas augstākajā līgā. Vienīgos vārtus guva Kgotso Masangane.

Tikmēr vairāki futbolisti kaldināja Latvijas U-19 izlases triumfu Baltijas Kausa izcīņā, kā arī Latvijas U-21 izlases 2:0 uzvaru pār Lietuvu.

Turnīra tabulā FK Metta ieņem 8. vietu ar 13 izcīnītajiem punktiem, kamēr Valmiera Glass šobrīd ir ceturtajā pozīcijā ar 24 punktiem.

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmi izbraukuma spēlē!