Nedēļas noslēgumā viesosimies pie Latvijas čempionvienības

Ievietots 28.10.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda.

Riga FC
5 - 1

Svētdien, 1. novembrī, FK Metta turpina Optibet Virslīgas čempionāta spēles, Skonto stadionā aizvadot 24. kārtas spēli pret līdervienību Riga FC.

Abas komandas šosezon ir tikušās trīs reizes (divreiz Virslīgas čempionātā, bet reizi Latvijas kausā) un visās trīs reizēs uzvaru izcīnīja pretinieki.

Šobrīd turnīra tabulā mettieši ar 16 punktiem ieņem 9. vietu, divkārtējie Latvijas čempioni šobrīd atrodas līderpozīcijās ar 63 punktiem.

23. kārtas spēlē FK Metta izgāza otro puslaiku un ar 1:3 piekāpās FK Tukums 2000/TSS, bet Riga FC ar 2:0 pārspēja BFC Daugavpils.

Aizvadītajā spēlē zaļi-baltie vairāk kontrolēja bumbu (60% pret 40%) un bija nedaudz veiksmīgāki divcīņās, taču izdarīja divreiz mazāk sitienus (9 pret 19).

Pēdējās sešās spēlēs, ieskaitot kausa ceturtdaļfināla spēli pret Riga FC, ir izdevies gūt tikai divus vārtus un ir nepieciešams uzlabot efektivitāti uzbrukumā.

3. apļa sākums noteikti nav izdevies tāds, kā cerēts, un svētdien Meistarkomandai sagaidāms izaicinājums pret spēcīgu pretinieku.

Spēcīgs pretinieks vienmēr dod papildus stimulu – dodamies cīņā pret divkārtējiem Latvijas čempioniem un ceram uz atbalstu tribīnēs!

Nāc un atbalsti savu komandu Skonto stadionā!