Liene Vāciete: "Redzu, ka komanda pamazām sāk ieskrieties!"

Ievietots 19.04.21.

Otro spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda (Foto: LFF).

Svētdien, 18. aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā savu spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot FK Auda.

Pirmajā puslaikā mettietēm bija daudz vārtu gūšanas iespējas, bet pirmos vārtus izdevās gūt 40. minūtē, kad vārtu priekšā izveicīgākā bija Treimane.

Otrā puslaika sākumā mājinieces divreiz norībināja vārtu konstrukciju, taču ar kārtējo piegājienu izdevās pārsvaru dubultot, un spēle noslēdzās ar drošu uzvaru 2:0.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Prieks par pirmajiem vārtiem un pirmo uzvaru šajā sezonā. Jāatzīst gan, ka ir vēl daudz momentu, pie kuriem varam pielikt un tos uzlabot gan individuāli, gan kā komanda kopumā. Redzu, ka komanda pamazām sāk ieskrieties. Vēl nedaudz trūkst pārliecības, it īpaši pēdējā trešdaļā. Ticu, ka ar katru spēli tā stiprināsies, un tad jau arī rādīsim laukumā savu reālo potenciālu un to, uz ko esam spējīgas.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere