Liene Vāciete: "Priecēja meiteņu sniegums visas spēles garumā!"

Ievietots 27.05.19.

Savu 5. kārtas spēli Sieviešu futbola Virslīgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Svētdien, 26. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu piekto spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, otro reizi tiekoties ar citu Rīgas komandu – Riga United Ladies.

Pirmā puslaika sākumā pretinieces ātri guva vārtus, tomēr mettietes neapjuka – divi Anastasijas Vaineres vārti ļāva noslēgt puslaiku vadībā ar 2:1.

Otrā puslaika sākumā Anastasija Fjodorova ar lielisku reidu panāca jau 3:1, un arī turpinājumā FS Metta izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr rezultāts šajā spēlē vairs nemainījās (3:1)!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Milzīgs paldies visiem, kuri neskatoties uz nepatīkamajiem laika apstākļiem bija ieradušies komandu atbalstīt klātienē! Jūsu atbalstu dzirdējām un novērtējam. Pēdējās divas spēles komandai izvērtās ļoti smagas, pat varētu teikt mokošas. Grūti izcīnīta uzvara pret BFC Daugavpils un zaudējums pret Rīgas FS meitenēm. Šoreiz nav runa par rezultātu, bet gan spēles kvalitāti un komandas rādīto sniegumu. Visas vienkāršās darbības prasīja divreiz vairāk enerģijas un emociju. Viss vienkāršais šajās spelēs mums bija sarežģīts. Gatavojoties spēlei pret Riga United Ladies, galvenais uzdevums bija atgriezt komandas pārliecību, ko tad arī visas nedēļas garumā treniņus procesā centāmies izdarīt. Neskatoties uz to, ka jau pašā spēles sākumā nonācām iedzinējos, mani priecēja meiteņu sniegums visas spēles garumā. Iespējams, ka tieši šie ielaistie vārti mūs tā kārtīgi pamodināja un sapurināja. Pēc tam guvām 3 skaistus bezatbildes vārtus, katrus gūtus savā stilā. Pēc komandas sadarbības, kā arī individuālas meistarības. Ticu, ka ar sniegumu šajā spēlē būsim guvušas gana pārliecības pirms gaidāmās spēles pret FK Dinamo Rīga meitenēm, pie kurām viesosimies jau šo sestdien. Ceram uz tikpat siltu atbalstu arī izbraukuma spēlē!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere