FS Metta veic beigu ofensīvu, bet piekāpjas Saku Sporting

Ievietots 07.06.23.

Piekto spēli Baltijas futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Saku Sporting
3 - 1

Trešdien, 7. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu piekto spēli Baltijas futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Saku Sporting.

Spēles ievadā aktīvākas bija pretinieces, vairāk darbojoties ar bumbu, taču zaļi-baltās atbildēja ar pretuzbrukumiem flangos un standartsituācijām.

Tomēr tieši standartsituācijas atnesa vārtus pretiniecēm – 31. minūtē izdevās realizēt 11 metru soda sitienu, bet trīs minūtes vēlāk gūt vārtus pēc stūra sitiena (0:2).

Otrajā puslaikā FS Metta spēlēja enerģiski un aktīvi, jau sākumā vienus vārtus atgūstot – 55. minūtē pēc Amēlijas Lipšānes teicamas piespēles skaistus vārtus guva Signija Šenberga (1:2)!

Tas viesu futbolistēm deva lielāku pārliecību, pārņemot kontroli un dodoties uzbrukumos.

Bīstamību izdevās radīt pēc standartsituācijām un centrējumiem, tomēr pretinieces darbojās aizsardzībā nevainojami un kompensācijas laikā guva arī trešos vārtus.

1:3 zaudējums noslēdzošajā Baltijas līgas regulārā turnīra spēlē.