FS Metta trillerī pēcspēles soda sitienu sērijā izcīna Latvijas kausu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 16.10.22.

Latvijas kausa finālspēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
2 (4) - 2 (2)
Liepājas FS

Svētdien, 16. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi finālspēli Latvijas kausa izcīņā, Daugavas stadionā spēkojoties ar Liepājas FS.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieces, uzbrukumā pāris reizes atrodot Treimani, taču pārvirzīt bumbu vārtos neizdevās.

Tomēr enerģiskais sākums deva rezultātu – 8. un 18. minūtē ar skaistiem tālsitieniem precīzas bija Amēlija Lipšāne un Anastasija Vainere (2:0)!

Liepājnieces atbildēja ar asiem prettriecieniem, divas reizes komandu paglābjot arī Madarai Matrevicai.

Mirkli vēlāk pēc soda sitiena Treimane trāpīja pa pārliktni, bet 25. minūtē Liepājas FS vienus vārtus atguva, kad no asa leņķa izdevās trāpīt tālajā vārtu stūrī (2:1).

Otrā puslaika sākumā teritoriālu pārsvaru ieguva viesu futbolistes, tomēr lieliska iespēja no vārtu priekšas bija zaļi-baltajām, taču bumba vārtu tīklā nenonāca.

Diemžēl 67. minūtē pēc stūra sitiena iesita pretinieces, panākot līdzsvaru – 2:2. Nervozā puslaika galotnē iespējas bija abām komandām, bet spēli nācās turpināt papildlaikā.

Spēles 102. minūtē FS Metta rindās Fanija Mežecka saņēma noraidījumu, kas nozīmēja atlikušo papildlaiku aizvadīt mazākumā.

Rezultāts gan vairs nemainījās, kas nozīmēja 11 metru soda sitienu sēriju. Tajā mettietes izcīnīja uzvaru ar 4:2 un atnesa kluba pirmo Latvijas kausa titulu!

FS Metta – Liepājas FS

2:2 (4:2 pēcspēles soda sitienos)

FS Metta:

Madara Matrevica, Paula Linda Liniņa, Katrīna Augustāne, Kristīne Evelīna Lodziņa, Fanija Mežecka, Uma Upīte, Anastasija Vainere, Amēlija Lipšāne, Tīna Zankovska, Nelle Treimane, Elīza Paula Sīpola

Uz maiņu:

Katrīna Garanča, Alīna Šilova, Sofija Gluščuka

Brīdinājumi:

Fanija Mežecka 2

Noraidījumi:

Fanija Mežecka

Nākamā spēle:

Olaines pilsētas stadions

Otrdiena, 1. novembris, plkst. 18.00

FK Olaine – FS Metta