FS Metta spēlē neizšķirti Iecavā un nodrošina 2. vietu Sieviešu futbola līgā

Ievietots 01.10.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Iecava
2 - 2
FS Metta

Sestdien, 1. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Iecavas stadionā viesojoties pie vietējā FK Iecava.

Pirms spēles FS Metta turnīra tabulā ieņēma 2. vietu ar 30 izcīnītajiem punktiem, bet FK Iecava ar 11 punktiem bija sestās.

Pirmajā sezonas savstarpējā spēlē FS Metta izcīnīja uzvaru ar 1:0, bet otrajā reizē komandas cīnījās neizšķirti 1:1.

Jau 20. minūtē vadību ieguva mettietes, kuras pēc Paulas Lindas Liniņas precīzā sitiena panāca 1:0.

Puslaika izskaņā Amēlija Lipšāne pārsvaru dubultoja, tomēr ātri FK Iecava vienus vārtus atguva.

Otrajā puslaikā vienu vārtu pārsvars padarīja spēli saspringtāku, un tieši mājinieces 68. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Spēles noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, kas bija pietiekami, lai FS Metta futbolistes nodrošinātu 2. vietu SFL.

Nākamajā spēlē zaļi-baltās cīnīsies par Latvijas kausa trofeju.