FS Metta sieviešu komanda "Ziemas kauss" iesāk ar uzvaru pret Rīgas FS

Ievietots 16.01.22.

Pirmo spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

6 - 2
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 16. janvārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pirmo cīņu “Ziemas kauss” izcīņā, tiekoties ar Rīgas FS.

Mettietēm izdevās bumbu vārtos ieraidīt jau 31. sekundē, tomēr Nellei Treimanei tika fiksēts aizmugures stāvoklis.

Turpinājumā abas komandas cīnījās par iniciatīvu, un 16. minūtē spēlē iesaistījās arī Matrevica, atvairot tālsitienu.

Tomēr īsā laikā FS Metta futbolistes ieguva divu vārtu pārsvaru: 20. minūtē Alīna Šilova izcēlās ar teicamu sitienu no distances, bet divas minūtes vēlāk no līdzīgas pozīcijas precīza bija Paula Dzene (2:0)!

Ātri pretinieces vienus vārtus atguva, izmantojot kļūdu vārtu priekšā, bet puslaika izskaņā ar sitienu no 16 metriem rezultātu izlīdzināja (2:2).

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka FS Metta futbolistes – 51. minūtē Lipšāne izveda Jēgeri vienatnē pret vārtsardzi, un Una sita precīzi (3:2)!

Iesistie vārti deva pārliecību – pavisam drīz vārtus guva Sadikova, bet spēles beigās mettietes pievienoja vēl divus vārtus un pirmajā spēlē svinēja uzvaru ar 6:2.

Madara Matrevica, Tīna Zankovska, Katrīna Augustāne, Fanija Mežecka, Uma Upīte, Nelle Treimane, Alīna Šilova, Amēlija Lipšāne, Vasilisa Sadikova, Una Jēgere, Elija Veilande

Sofija Sidorova, Laura Siņutkina, Paula Dzene, Sofija Gluščuka, Estere Bugina, Šeila Šņore, Elīza Paula Sīpola