FS Metta sieviešu komanda sezonu iesāk ar uzvaru viesos

Pirmo spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Olaine
1 - 3

Ceturtdien, 11. aprīlī, savu debiju Sieviešu futbola Virslīgā piedzīvojusi FS Metta komanda, Olainē viesojoties pie vietējās FK Olaine komandas.

Spēli ļoti veiksmīgi iesāka mettietes, jau ceturtajā minūtē izvirzoties vadībā. Linda Kazlauska veica teicamu reidu laukuma labajā flangā un izdarīja precīzu sitienu, raidot bumbu vārtu tīklā – 1:0.

Puslaika turpinājumā abas komandas aizvadīja diezgan līdzīgu spēli, uzbrukumiem veidojoties pie abu komandu vārtiem. Tomēr 30. minūtē ātrā pretuzbrukumā pārsvaru dubultot izdevās mettietēm, turklāt otro reizi pēc lieliskām individuālajām darbībām vārtus guva Linda Kazlauska – 2:0!

Līdzīgi kā pirmo puslaiku, arī otro FS Metta futbolistes iesāka aktīvi – iesākumā enerģiski veidojot uzbrukumus un 63. minūtē par to arī tika atalgotas: Fjodorovas centrējumu vārtu priekšā ar precīzu sitienu noslēdza Nelle Treimane – 3:0!

Pēc astoņām minūtēm FK Olaine no 11 metru soda sitiena atzīmes vienus vārtus atguva, bet vairāk vārti šajā spēlē gūti netika. FS Metta komanda čempionātu iesāk ar 3:1 uzvaru viesos!