FS Metta sieviešu komanda rezultatīvā spēlē cīnās neizšķirti ar FK Olaine

Ievietots 31.08.20.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Olaine
2 - 2

Svētdien, 30. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie FK Olaine.

Pirms šīs spēles abas komandas atradās blakus turnīra tabulā – FS Metta futbolistes ar 9 punktiem atradās 2. vietā, bet olainietes atradās 3. pozīcijā ar trīs punktiem.

Lai gan pirmajā savstarpējā spēlē mettietes ātri atklāja spēles rezultātu, šoreiz pirmajā puslaikā vārti netika gūti, un rezultāts palika nemainīgs – 0:0.

Otrā puslaika sākumā FS Metta komandai izdevās gūt divus ātrus vārtus – 59. minūtē precīza bija Sadikova, bet divas minūtes vēlāk izcēlās Treimane – 2:0.

Ilgi divu vārtu pārsvars nesaglabājās – 63. minūtē FK Olaine futbolistes vienus vārtus atguva, kas nozīmēja saspringtāku spēles turpinājumu.

Diemžēl zaļi-baltajām neizdevās palielināt pārsvaru uz tablo, un 80. minūtē pretiniecēm izdevās panākt izlīdzinājumu – 2:2.

Vairāk šajā spēlē nekas nemainījās – aizraujošā cīņā rezultatīvs neizšķirts. Pēc nedēļas abas komandas tiksies atkārtoti, šoreiz Hanzas vidusskolas laukumā.

Jāatzīst, ka vairāki faktori kopā noteikti šoreiz nostrādāja pret to, lai šī spēle noslēgtos ar mums pozitīvu iznākumu. Es gan nevēlos meklēt kaut kādus attaisnojums gala rezultātam. Spēles gaitā bija rezultāts 2:0 mūsu labā, un mums bija visas iespējas šādi arī spēli noslēgt. Jāuzteic pretinieku neatlaidība cīnīties līdz spēles beigām, kas arī rezultējās panākumos. Ticu, ka neizšķirts pret FK Olaine būs atstājis meitenēm kaut kādu rūgtumu, un tas būs labs motivators nākamajai spēlei, kurā jau atkal tiksimies ar Olaines meitenēm. Šoreiz - svētdienas vakarā, plkst. 18.30, Hanzas vidusskolas laukumā. Ceram uz siltu atbalstu klātienē!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere