FS Metta sieviešu komanda pirms sezonas sākuma izcīna pārliecinošu uzvaru

Ievietots 29.06.20.

Pēdējo pārbaudes spēli pirms gaidāmās sezonas aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Jelgava
1 - 10

Svētdien, 28. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pēdējo pārbaudes spēli pirms gaidāmās sezonas, tiekoties ar 1. līgas debitanti – FK Jelgava.

Neskatoties uz spēli lielā svelmē, jau kopš spēles pirmajām minūtēm mettietēm piederēja nospiedošs pārsvars.

Pāris reizes arī FK Jelgava meitenes pārbaudīja vārtsarga modrību, tomēr viesu ofensīva rezultējās ar septiņiem vārtu guvumiem pirmajā puslaikā.

Otrajā puslaikā zaļi-baltās nomainīja sastāvu, kurā iespējas sevi apliecināt bija vairākām jaunajām futbolistēm.

Vairāk iespējas parādījās arī mājiniecēm, kurām izdevās gūt vienus vārtus, bet FS Metta meitenes izcēlās ar trim vārtu guvumiem, gatavošanos sezonai noslēdzot ar pārliecinošu uzvaru.

Šogad SFL čempionātā piedalīsies 4 komandas – arī Rīgas FS, FK Olaine un Riga United FC Ladies. FS Metta sieviešu komanda jauno sezonu uzsāks 4. jūlijā pret Rīgas FS.

Ar pilnu spēļu kalendāru var iepazīties ŠEIT

Šī spēle kalpoja, kā sezonas pēdējais sagatavošanās posms. Vērtīgas spēles minūtes bija katrai no meitenēm. Nepateicīgie laikapstākļi arī bija gana labs pārbaudījums. Spēlētājas ir ieguvušas labu pārliecību uzbrukuma noslēguma daļā - gūstot daudz vārtus, kas ir ļoti svarīgs moments. Momentu realizācija noteikti ir uzlabojusies salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli pret Super Nova. Šādas spēles kalpo, kā iespēja pieslēgt jaunākās meitenes un tuvākās potenciālās rezervistes. Tātad šīs treniņspēles izmantojām arī ar skatu uz nākotni. Zīmīgi, ka šo iespēju spēlē teicami izmantoja Sofija Gluščuka, gūstot divus vārtus, kas viņai ir pirmie meistarkomandas rindās. Tagad plāns ir atjaunoties un vēl pieslīpēt pēdējās nianses, lai būtu gatavas sezonas startam. Ar ļoti lielu nepacietību gaidām sezonas startu, kurš būs jau šo sestdien, plkst 15:00 Daugavgrīvas vidusskolas stadionā. Lai mums visiem izdevusies sezona un jaudīgs tās starts! Protams, priecāsimies par katru atbalstītāju klātienē, kad tas būs atļauts.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere