FS Metta sieviešu komanda piekāpjas Lietuvas čempionvienībai FC Gintra

Ievietots 18.03.23.

Trešo spēli Baltijas līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

0 - 2
Šiauliai Gintra

Sestdien, 18. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi trešo spēli Baltijas līgā, tiekoties ar Lietuvas čempionvienību FC Gintra.

Pirmajā Baltijas līgas kārtā mettietes atspēlējās no 0:2 un cīnījās neizšķirti pret SFK Rīga, bet pret FC Flora tika piedzīvots zaudējums ar 0:3.

Tikmēr FC Gintra savā vienīgajā spēlē ar 1:0 pārspēja SFK Rīga.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja pretinieces, tiekot arī pie vairākām standartsituācijām. Bīstamākajā no tām 9. minūtē FC Gintra futboliste pēc tiešā brīvsitiena trāpīja pa stabu.

Mettietes atbildēja ar Šenbergas sitienu no 16 metriem – vārtsardze bumbu tvēra. Tomēr puslaika vidū leišu komanda ieguva vadību – 27. minūtē pēc ātras saspēles pretinieces sita precīzi apakšējā vārtu stūrī (0:1).

Drīz pēc tam tālsitienu izdarīja Liniņa, raidot bumbu pāri vārtiem, bet pēc vārtsardzes kļūdas iespēja bija Šilovai, kura vienā pieskārienā no 18 metriem sita garām.

Diemžēl daudzās standartsituācijas FC Gintra deva rezultātu – 42. minūtē pēc kārtējā stūra sitiena ar atkārtotu sitienu viesu futbolistes palielināja pārsvaru – 0:2.

Otrajā puslaikā zaļi-baltās aktivizējās un kļuva organizētākas uzbrukumos, izdarot vairākus sitienus.

Pretinieces vairāk kontrolēja bumbu, taču joprojām galveno bīstamību radīja tieši pēc standartsituācijām, bet aizsardzība un Madara Matrevica darbojās droši.

Labākā iespēja samazināt rezultāta starpību bija spēles noslēdzošajā daļā, kad neticamā kārtā bumba, atrodoties ilgstoši vārtsarga laukumā, nenonāca vārtu tīklā pēc mājinieču centieniem.

Noslēgumā zaudējums ar 0:2 un vērtīga pieredze pret spēcīgu pretinieku.

Madara Matrevica, Fanija Mežecka, Kristīne Evelīna Lodziņa, Rebeka Sniedzīte, Paula Linda Liniņa, Sofija Gluščuka, Amēlija Lipšāne, Alīna Šilova, Emīlija Sofija Druviņa, Signija Šenberga, Anastasija Vainere

Katrīna Augustāne, Alessia Holst, Vasilisa Sadikova, Una Jēgere, Katrīna Garanča, Uma Upīte

Svētdiena, 19. marts, 13:20