FS Metta sieviešu komanda izcīna rezultatīvu uzvaru otrajā "Ziemas Kauss" spēlē

Ievietots 05.02.20.

Otro spēli “Ziemas Kauss” turnīrā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

5 - 2
Rīgas futbola skola-2

Trešdien, 5. februārī, savu otro spēli “Ziemas Kauss” turnīra aizvadījušas FS Metta futbolistes, Elektrum Olimpiskajā centrā tiekoties ar Rīgas Futbola skola-2 komandu.

Spēli aktīvāk iesāka zaļi-baltās, jau 4. minūtē izvirzoties vadībā – Anastasija Vainere izpildīja spēcīgu tālsitienu, trāpot pa stabu, bet atlēkušo bumbu vārtos raidīja Alīna Šilova – 1:0!

Tomēr pēc neilga laika pretiniecēm izdevās rezultātu izlīdzināt, 17. minūte realizējot soda sitienu no aptuveni 20 metru attāluma – 1:1.

Līdz puslaika beigām mettietes gan atguva vadību, kad pēc Rīgas FS-2 kļūdas bumbu vārtos raidīja Katrīna Daņilova (2:1), bet drīz pēc tam Šilova arī norībināja vārtu pārliktni.

Otrā puslaika sākumā gan Alīnai izdevās izcelties vēlreiz – 41. minūtē no 18 metru attāluma skaisti vārtos raidot soda sitienu – 3:1!

Pēc tam īsā laikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 65. minūtē pretinieces samazināja rezultāta starpību, bet minūti vēlāk Anastasija Vainere ar tālu un precīzu sitienu atguva divu vārtu vadību.

Spēle pašā izskaņā pārsvars joprojām piederēja zaļi-baltajām, un pēdējā minūtē Vainere guva savus otros vārtus spēlē un uzstādīja spēles gala rezultātu 5:2.

Sofija Sidorova, Fanija Mežecka, Tīna Zankovska, Ketija Karmena Pozņiaka, Evelīna Liepiņa, Amēlija Lipšāne, Elīza Elizabete Rungule, Anastasija Vainere, Katrīna Daņilova, Paula Linda Liniņa, Alīna Šilova

Līva Polka, Patrīcija Enia Sidere, Katrīna Augustāne, Elīza Paula Sīpola, Rebeka Sniedzīte, Laura Viviāna Poiša