FS Metta sieviešu komanda iekļūst Latvijas kausa pusfinālā

Ievietots 24.07.19.

Latvijas Kausa izcīņas pusfināla spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Rēzeknes BJSS
1 - 5

Trešdien, 24. jūlijā, Latvijas Kausa 1/4 fināla spēli aizvadījusi FS Metta komanda, Rēzeknē tiekoties ar vietējo Sieviešu 1. līgas komandu – Rēzeknes BJSS.

Spēli ļoti aktīvi iesāka mettietes, jau 1. minūtē izvirzoties vadībā – ar precīzu sitienu izcēlās Katrīna Daņilova! FS Metta futbolistes turpināja uzbrukt, 9. minūtē Daņilovai gūstot otros vārtus un panākot jau 2:0.

Lai arī viesu komandai bija pārsvars, ilgu laiku momentus vārtu guvumos pārvērst neizdevās. Notikumiem bagātākas izvērtās puslaika beigas – vispirms rēzeknietes vienus vārtus atguva, bet Daņilova ar saviem trešajiem vārtiem atjaunoja 2 vārtu pārsvaru.

Otrais puslaiks iesākās ar ātriem Anastasijas Fjodorovas gūtajiem vārtiem, un uz tablo parādījās jau 4:1.

Turpinājumā zaļi-baltās veica vairākas spēlētāju maiņas, bet saglabāja spēles kvalitāti. Uzbrūkošais futbols nesa arī augļus – 75. minūtē vārtus guva Līva Polka, uzstādot spēles gala rezultātu 5:1!

Līdz ar to FS Metta futbolistes iekļuva kausa 1/2 finālā, kur mūsu komandu sagaida FK Dinamo Rīga.