FS Metta sieviešu komanda bez vairākām līderēm piekāpjas FK Dinamo Rīga

Ievietots 19.03.19.

Noslēdzošo spēli “Ziemas Kauss” izcīņā aizvadījusi mūsu sieviešu komanda.

Trešdien, 20. martā, savu noslēdzošo spēli turnīrā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda, Elektrum Olimpiskajā centrā tiekoties ar FK Dinamo Rīga futbolistēm.

Šodienas pretinieces, kas ziemas periodā pastiprinājušās ar vairākām nacionālās izlases spēlētājām un vairākkārtējām valsts čempionēm, spēli aizvadīja spēcīgākajā sastāvā, kamēr mettietēm šajā duelī nepiedalījās piecas pamatsastāva spēlētājas.

Spēles sākumā pretinieces izvirzījās vadībā ar 2:0, bet 18. minūtē Alīna Šilova ar precīzu sitienu samazināja rezultāta starpību – 1:2! Līdz puslaika beigām sekmīgākas bija FK Dinamo Rīga futbolistes, kas īsā laikā guva divus vārtus un panāca trīs vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā mettiešu sastāvā notika arī vairākas spēlētāju maiņas. FS Metta gados jaunās meitenes enerģiski cīnījās pret pieredzes bagātajām pretiniecēm, tomēr līdz spēles beigām dinamietes guva vēl septiņus vārtus, spēlei noslēdzoties 1:11.

FS Metta komanda ar gados jaunu sastāvu noslēdzošajā spēlē piekāpās spēcīgajai FK Dinamo Rīga, bet”Ziemas Kauss” turnīru izdevās noslēgt 3. vietā!