FS Metta sezonu noslēdz ar zaudējumu čempionēm

Ievietots 09.11.20.

Pēdējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

1 - 5
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 8. novembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pēdējo spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot čempionvienību Rīgas FS.

Pirms šīs spēles turnīra tabulā FS Metta futbolistes ar 17 punktiem atradās 2. vietā, bet Rīgas FS bez zaudētiem punktiem priekšlaicīgi bija nodrošinājušas čempiontitulu.

Puslaika pirmajā pusē teritoriāls pārsvars piederēja Rīgas FS futbolistēm, taču bīstamu momentu pie Lauras Siņutkinas vārtiem nebija.

Tomēr puslaika otrajā pusē nācās ielaist divus vārtus – 25. minūtē viesu futbolistes izmantoja stūra sitienu, bet 41. minūtē tīklā lidoja viltīgs raidījums vārtu virzienā.

Puslaika izskaņā ielaistie vārti sapurināja mettietes, kuras izveidoja bīstamu momentu, taču spēcīgu Vaineres sitienu atsita Ņesterova.

Lai gan zaļi-baltās sparīgi iesāka otro puslaiku, kļūda aizsardzībā ātri deva trešos vārtus pretiniecēm.

Pēc pārtraukuma uzņemto aktīvo tempu gan mettietēm izdevās pārvērst rezultātā – 58. minūtē Sadikovas sitienu atsita vārtsardze, bet vārtu priekšā izveicīgākā bija Vainere, vienus vārtus atgūstot – 1:3!

FS Metta futbolistes turpināja enerģiski mesties uz priekšu, taču vārtus gūt neizdevās. Spēles beigās pēc stūra sitiena un kļūdas aizsardzībā pretinieces guva vēl divus vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu (1:5).

Mettietes līdz ar to visticamāk noslēdza 2020. gada sezonu. Atlikusī spēle pret FK Olaine visdrīzāk netiks izspēlēta, un mūsu futbolistes sezonu noslēgs 2. vietā Sieviešu futbola līgā.

Jāatzīst, ka ir palicis neliels rūgtums par spēles gala rezultātu. Vairums vārtu ielaidām pagalam muļķīgās situācijās pēc pašu kļūdām. Iespējams, kaut kāds stress vai pieredzes trūkums šādos momentos ir izšķirošais faktors. Pirmo puslaiku gan aizvadījām diezgan bezzobaini, un jāatzīst, ka ar pārāk lielu respektu pret pretinieku. Pretinieks, protams, ir jārespektē, bet tajā pašā laikā ir jārāda zobi un gribasspēks pierādīt savu varēšanu. Kaut kur pirmajā puslaikā tas mums nedaudz iztrūka. Otro puslaiku gan gribas izcelt kā krietni labāku tieši atdeves ziņā. Izveidojām vairākus vārtu gūšanas momentus. Kā arī parādījām degsmi un gribasspēku, līdz atkal nospēlējām pāris neveiksmīgas un muļķīgas epizodes, kas rezultējās ielaistajos vārtos, un par to arī tas rūgtums.
Bet arī šādas spēles dod pieredzi, un ticu, ka no tām daudz varam mācīties.
Ņemot vērā, ka šī visticamāk bija sezonas pēdējā spēle, jāsaka paldies meitenēm par atdevi visas sezonas garumā, šī noteikti nebija no tām vieglākajam. Turnīra tabulā arī šogad esam spērušas soli uz priekšu, un ar to arī apsveicu komandu, klubu un visus tos, kas vienmēr mums jūt līdz un atbalsta. Ticu, ka nākotnē mums būs pa spēkam vēl vairāk!