FS Metta sieviešu komanda atspēlējas un pieveic FK Auda

Ievietots 29.07.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Auda
1 - 2

Sestdien, 29. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Audas stadionā viesojoties pie FK Auda.

Pirms šīs spēles FK Auda ar 5 punktiem bija piektajā vietā, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 16 punktus, kas deva 4. vietu.

Vakardien FS Metta futbolistes miksētā sastāvā aizvadīja pārbaudes spēli pret Latvijas WU-15 izlasi (uzvara 5:0), bet šodien ātri ielaida vārtus – jau 2. minūtē uz tablo bija 0:1.

Ātri ielaistie vārti izjauca zaļi-balto plānus, un ilgi nācās atrast savu spēli. Izlīdzinājumu izdevās panākt pašā puslaika izskaņā, kad pēc standartsituācijas precīza bija Fanija Mežecka (1:1)!

Tikpat ātri, cik pretinieces guva vārtus pirmajā puslaikā, otrajā puslaikā izcēlās arī mettietes – 48. minūtē vārtus guva uz maiņu uznākusī Emīlija Sofija Druviņa, panākot jau vadību 2:1!

Vienu vārtu pārsvars lika būt modrām un deva iespējas arī FK Auda, tomēr vārti vairs netika gūti, spēlei noslēdzoties ar minimālu viesu uzvaru ar 2:1.