FS Metta piedzīvo pirmo zaudējumu Sieviešu Futbola Līgā

Ievietots 19.05.19.

Savu ceturto spēli Latvijas augstākajā fubola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

0 - 5
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 19. maijā, savu ceturto spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā tiekoties ar valsts čempioni Rīgas FS.

Pirms gaidāmās spēles pretinieces bija aizvadījušas divas spēles, pārspējot Riga United un AFA Olaine.

Tikmēr FS Metta futbolistes izcīnīja trīs uzvaras – 3:1 viesos pret AFA Olaine, kā arī 4:1 un 1:0 mājās pret Riga United un BFC Daugavpils.

Spēles iesākumā komandas spēlēja piesardzīgi, pārlieku neaizraujoties ar pārgalvīgiem uzbrukumiem un veidojot pozicionālu spēli. Tomēr 16. minūtē rezultāts tika atklāts – ātrā pretuzbrukumā aizskrēja viešņas un sita precīzi vārtu tīklā, 0:1.

Sešas minūtes vēlāk soda laukumā ielauzās Fjodorova, tika nogāzta, taču tiesneses svilpe klusēja. Arī turpinājumā Anastasija Fjodorova sagādāja problēmas Rīgas FS aizsardzībai, 31. minūtē tiekot labā sitiena pozīcijā, bet epizodei noslēdzoties bez vārtu guvuma.

Puslaika izskaņā gan Rīgas FS izdevās izcelties vēl divas reizes – divreiz par tālsitienu izšķīrās Čemirtāne, abās epizodēs sitot precīzi, līdz ar to pirmajam puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 0:3.

Otrā puslaika sākumā mettietes metās uz priekšu atspēlēties, arvien enerģiskāk dodoties uz priekšu. Ar sitieniem no distances vārtiem uzbruka Sondore un Fjodorova, tomēr sekmīgi vārtos darbojās pretinieču vārtsardze.

70. minūtē teicamā sitiena pozīcijā nonāca Anastasija Fjodorova, stiepienā izdarīja labu sitienu, tomēr Marija Ibragimova savu komandu vēlreiz glāba.

Lai gan otrajā puslaikā labas iespējas bija mettietēm, vārtus vēlreiz guva pretinieces – 77. minūtē Čemirtāne guva ceturtos vārtus, bet 88. minūtē Zaičikova – piektos (0:5).