FS Metta otro reizi pēc kārtas cīnās neizšķirti Sieviešu Futbola Virslīgā

Dalību Sieviešu futbola līgas čempionātā turpina FS Metta komanda.

Daugavpils FS
1 - 1
FS Metta

Piektdien, 21. jūnijā, savu 8. kārtas spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Daugavpilī viesojoties pie vietējās BFC Daugavpils.

Pirmajā spēļu aplī komandu savstarpējā spēlē mettietes mājās ar 1:0 pārspēja pretinieces.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta septiņās spēlēs bija izcīnījušas 13 punktus, ierindojoties 3. vietā, kamēr daugavpilietes vēl punktus nebija izcīnījušas un ieņēma 6. pozīciju.

Jau spēles pirmajās minūtēs zaļi-baltās uzspieda savu spēli, daudz vairāk kontrolējot bumbu un saasinot situāciju pie pretinieču soda laukuma.

Mājinieces tikmēr aizsargājās – viesu spiediens bija pietiekami liels, līdz 28. minūtē Anastasija Fjodorova atklāja spēles rezultātu – 1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem FS Metta komandai bija vairākas iespējas pārsvaru dubultot, bet tās palika neizmantotas.

Tikmēr otrā puslaika sākumā mettietes saņēma aukstu dušu – vienā no retajiem pretuzbrukumiem BFC Daugavpils futbolistes rezultātu izlīdzināja (1:1).

FS Metta meitenes uzreiz devās uz priekšu atgūt vadību, tomēr šodien bumba vārtos nepaklausīgi negāja vārtos.

Daudz lielisku iespēju, liels pārsvars, tomēr no Daugavpils pārvests neizšķirts 1:1.