FS Metta otrajā puslaikā atspēlējas un pieveic SK Super Nova/RTU

Ievietots 14.08.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

2 - 1
SK Super Nova

Svētdien, 14. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova/RTU.

Abas komandas turnīra tabulā atradās netālu – 2. un 4. vietā. Zaļi-baltās pirms šīs spēles par četriem punktiem apsteidza pretinieces, bet paturēja arī vienu spēli rezervē.

Pirmajās trīs sezonas savstarpējās spēlēs (vienu Latvijas kausā) izcīnījušas uzvaru, FS Metta futbolistes spēli iesāka aktīvāk, meklējot iespējas izvirzīties vadībā.

Pirmajās četrdesmit piecās minūtēs tas neizdevās – lieliska iespēja bija Treimanei, taču izgājienu neitralizēja vārtsardze, bet Lipšāne pat divreiz trāpīja pa stabu.

Tomēr otrā puslaika sākumā vadību ieguva tieši pretinieces – kļūda laukuma vidusdaļā un precīzs tālsitiens viesu izpildījumā (0:1).

Ilgi FS Metta futbolistes iedzinējos nepalika, turklāt ātri ieguva arī pārsvaru – 63. minūtē precīzu soda sitienu izpildīja Daņilova, bet četras minūtes vēlāk pēc laba presinga vārtu tīklā sita Sīpola (2:1)!

Minimāls pārsvars nozīmēja nervozāku galotni, taču zaļi-baltās pārsvaru neizlaida.