Ievietots 10.10.21.

Pirmspēdējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

1 - 1
FK Olaine

Svētdien, 10. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pirmspēdējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta futbolistes ar 21 punktu atradās trešajā vietā, kamēr olainietes ar 10 punktiem bija piektās.

Abu komandu savstarpējās spēlēs šosezon divreiz uzvaru svinēja tieši mettietes – 5:1 uzvara mājās un 4:1 uzvara viesos.

Spēles sākumā mājinieces daudz kontrolēja bumbu, taču vairākas reizes neapdomīgi kļūdījās, dodot pretiniecēm iespēju veidot pretuzbrukumus.

Bīstamākā epizode pie Siņutkinas vārtiem izveidojās puslaika vidū, kad pēc kļūdas aizsardzībā pretinieču uzbrucēja izrāvās vienatnē pret vārtiem, taču Laura sitienu atvarīja.

Tikmēr laukuma otrā pusē arī zaļi-baltās izveidoja divas-trīs bīstamas situācijas pie FK Olaine vārtiem, tomēr vietā bija pretinieču vārtsardze vai pietrūka sitiena precizitātes.

Otrais puslaiks FS Metta futbolistēm iesākās ar “aukstu dušu” – 48. minūtē no vārtu priekšas olainietes guva vārtus un izvirzījās vadībā (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem mājinieces aktivizējās un veica ofensīvu, daudz kontrolējot bumbu un liekot pretiniecēm darboties savā laukuma pusē.

Visbeidzot, 66. minūtē mettietes panāca izlīdzinājumu – fantastisku soda sitienu no aptuveni 23 metriem izpildīja Alīna Šilova, trāpot vārtu augšējā stūrī (1:1)!

Izskaņā FS Metta futbolistes daudz centrēja un centās uzbrukt caur flangiem, daudz spēles tempu bremzēja dažādie noteikumu pārkāpumi, un diemžēl salauzt FK Olaine pretestību neizdevās.

Neizšķirts, kas sarežģī situāciju turnīra tabulā.