FS Metta mājās cīnās neizšķirti ar FK Olaine

Ievietots 10.06.19.

Otro spēļu apli Sieviešu futbola līgā turpina FS Metta komanda.

2 - 2
FK Olaine

Svētdien, 9. jūnijā, savu 7. kārtas spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirmajā spēļu kārtā komandas ievadīja čempionātu ar savstarpējo spēli, kurā mettietes izbraukumā ar 3:1 pārspēja pretinieces.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta sešās spēlēs bija izcīnījušas 12 punktus, ierindojoties 1. vietā, kamēr olainietes ar 3 punktiem ieņēma 5. pozīciju.

Spēles sākumā neliels spiediens padevās pretiniecēm, vairāk kontrolējot bumbu un liekot zaļi-baltajām darboties aizsardzībā.

Aizsardzības darbības bija veiksmīgas, un kopš 20. minūtes FS Metta futbolistes izveidoja vairākus lieliskus momentus. Ja sākotnēji iespējas realizēt neizdevās, 32. minūtē Anastasija Fjodorova izvirzīja mettietes vadībā – 1:0!

Izskaņā atkal bīstami uzbruka olainietes, pēdējā minūtē izveidojot lielisku vārtu gūšanas iespēju, bet tā palika nerealizēta, pirmajām 45 minūtēm noslēdzoties ar minimālu vadību.

Otro puslaiku FS Metta iesāka aktīvi, un tas deva rezultātu – fantastiska soda sitiena izspēle un Fjodorova ar precīzu sitienu panāca divu vārtu pārsvaru (2:0).

66. minūtē olainietes vienus vārtus atguva, taču drīz vien mājinieces varēja atjaunot divu vārtu pārsvaru, tomēr Šilovas sitiens trāpīja pa pārliktni, bet atlēkušo bumbu nogādāt vārtos neizdevās.

Spēle tuvojās izskaņai, līdz 82. minūtē FK Olaine panāca izlīdzinājumu – 2:2. Noslēgumā abas komandas enerģiski vēlējās izraut uzvaru, tomēr uz tablo tā arī saglabājās rezultatīvs neizšķirts.