FS Metta izcīna pārliecinošu uzvaru un iekļūst Latvijas kausa 1/4 finālā

Pirmo spēli Latvijas kausa izcīņā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Sigulda
0 - 19
FS Metta

Svētdien, 11. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi Latvijas kausa izcīņas 1. spēli, viesojoties pie FK Sigulda.

FS Metta futbolistes Latvijas kausa izcīņas pirmajā kārtā sacentās pret 1. līgas jaunpienācējām FK Sigulda, jau no pirmajām minūtēm apliecinot savas uzbrukuma kvalitātes.

Pirmajā puslaikā zaļi-baltās guva deviņus vārtus, bet otrajā puslaikā pievienoja vēl desmit bezatbildes vārtus, izcīnot uzvaru ar 19:0.

Šajā spēlē pie lielāka spēles laika tika arī vairākas rotācijas spēlētājas, sev doto iespēju izmantojot veiksmīgi.