FS Metta papildlaikā atspēlējas, pārspēj FK Auda un iekļūst finālā

Ievietots 03.09.23.

Latvijas 1/2 fināla spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

4 - 2
FK Auda

Svētdien, 3. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi Latvijas kausa pusfināla spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Latvijas kausa 1/4 finālā FS Metta ar 3:2 pieveica FK Liepāja, kamēr FK Auda pēcspēles sitienos pārspēja SK Super Nova.

Divās savstarpējās Sieviešu futbola līga spēlēs FS Metta futbolistes svinēja uzvaru ar 3:0 un 2:1.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja mājinieces, tomēr izteikti bīstamus momentus izveidot neizdevās.

FK Auda tikmēr centās atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem, bet pirmā iespēja bija tieši FS Metta futbolistēm – no asa leņķa garām sita Druviņa.

Tomēr pacietīgi spēlējot, puslaika izskaņā mettietes panāca savu – 37. minūtē vārtus guva Katrīna Daņilova (1:0)!

Arī otrajā puslaikā pārsvars piederēja zaļi-baltajām, turklāt parādījās iespējas pārsvaru dubultot, ko gan neizdevās izmantot.

Pretinieces bīstami uzbruka pēc centrējumiem un standartsituācijām, un vienā no tām 77. minūtē panāca izlīdzinājumu (1:1).

Tas nozīmēja papildlaiku, kura sākumā bija vērojama līdzvērtīga cīņa, turklāt papildus 30 minūtes izvērtās ļoti rezultatīvas.

103. minūtē FK Auda pēc centrējuma ieguva vadību, bet divas minūtes vēlāk no vārtu priekšas Anastasija Vainere panāca izlīdzinājumu (2:2)!

Tikmēr otrajā papildlaikā īsā brīdī vārtus guva Paula Linda Liniņa un Paula Dzene, izraujot uzvaru ar 4:2!

Otro gadu pēc kārtas spēlēsim Latvijas kausa finālā!