FS Metta dramatiskā cīņā piekāpjas SFK Rīga

Ievietots 30.04.23.

Otro spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

1 - 2
SFK Riga

Svētdien, 30. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu otro spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot valsts čempiones SFK Rīga.

Spēles sākumā draudīgākas bija pretinieces, taču sākuma spiedienu aizsardzība un Matrevica neitralizēja.

Turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja SFK Rīga, kamēr FS Metta centās caur ātrām pārejām izveidot pretuzbrukumus.

Puslaika izskaņā slaidā lēcienā komandu paglāba Matrevica, 45 minūtēm noslēdzoties neizšķirti 0:0.

Otrais puslaiks iesākās ar aukstu dušu – divi ātri ielaistie vārti un jau puslaika sākumā rezultāts 0:2.

Turpinājumā FS Metta mainīja taktisko zīmējumu un centās iet uz risku. 81. minūtē izdevās vienus vārtus atgūt.

Soda laukumā tika nogāzta Šenberga, un sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Amēlija Lipšāne (1:2)!

Izskaņā zaļi-baltās devās uz priekšu, taču izraut vismaz punktu neizdevās.