Ievietots 26.05.19.

Piekto spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda.

3 - 1
Riga United Ladies

Svētdien, 26. maijā, savu 5. kārtas spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā jau otro reizi tiekoties ar Riga United Ladies komandu.

Pirms gaidāmās spēles mettietes četrās spēlēs bija izcīnījušas 9 punktus, ierindojoties 3. vietā, kamēr pretinieces ar 3 punktiem ieņēma 5. vietu.

Spēli veiksmīgāk iesāka pretinieces, jau 4. minūtē pēc precīza tālsitiena izvirzoties vadībā – 0:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem mājinieces neapjuka, un pacietīgi veidoja savus uzbrukumus ar pozicionālu spēli.

Veicot vairākus saasinājumus pie Riga United soda laukuma, mettietes 16. minūtē panāca savu, kad precīzi sita Anastasija Vainere – 1:1!

Puslaika otrajā pusē Vainere izcēlās arī otrreiz – ilgi FS Metta uzbruka, līdz ar lielisku tālsitienu Anastasija jau izvirzīja mājinieces vadībā – 2:1!

Otrā puslaika sākumā ar vārtu guvumu izcēlās cita Anastasija – 51. minūtē Fjodorova veica izcilu reidu un raidīja bumbu vārtu tīklā (3:1).

Arī turpinājumā labas iespējas bija mettietēm, taču Fjodorovas un Kazlauskas sitieni mērķi nesasniedza.

Spēles izskaņā temps nedaudz kritās, un tā noslēdzās ar nemainīgu rezultātu – 3:1. FS Metta komandai ceturtā uzvara piecās spēlēs.