FS Metta-2 rezultatīvā spēlē pārspēj FK Olaine-2

Ievietots 05.05.23.

Pirmo spēli Sieviešu futbola 1. līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta-2 sieviešu komanda.

FK Olaine-2
3 - 4

Piektdien, 5. maijā, FS Metta-2 sieviešu komanda aizvadījusi savu pirmo spēli Sieviešu futbola 1. līgas sezonā, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie FK Olaine-2.

Uzreiz no pirmajām minūtēm FS Metta futbolistes devās uz priekšu, pirmajās 18 minūtes gūstot trīs vārtus.

Pa reizei ātrajā uzbrukumā iesita Marija Klementjeva un Paula Dzene, bet Laura Siņutkina realizēja 11 metru soda sitienu (3:0)!

Pirmajā puslaikā gan FK Olaine vienus vārtus atguva, caur labo flangu izraujoties vienatnē pret vārtiem un sitot precīzi.

Otrajā puslaikā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja pretinieces, taču mettietes atbildēja ar ātriem prettriecieniem.

81. minūtē ar skaistu tālsitienu 4:1 panāca Elīza Paula Sīpola, tomēr nervozā galotnē olainietes atbildēja ar diviem vārtiem.

Rezultāts gan vairs nemainījās, spēlei noslēdzoties ar FS Metta-2 uzvaru ar 4:3.