FS Metta-2 izlaiž pārsvaru un cīnās neizšķirti pret Rīgas FS-2

Ievietots 13.05.23.

Otro spēli Sieviešu futbola 1. līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta-2 sieviešu komanda.

1 - 1
Rīgas FS-2

Sestdien, 13. maijā, FS Metta-2 sieviešu komanda aizvadījusi savu otro spēli Sieviešu futbola 1. līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Rīgas FS-2.

Jau no spēles pirmajām minūtēm ar bumbu vairāk bija mājinieces, meklējot savas pirmās iespējas uzbrukumā.

18. minūtē zaļi-baltās ieguva vadību, kad Marija Klementjeva realizēja izgājienu pret vārtsardzi – 1:0!

Arī puslaika otrajā pusē iespējas bija Klementjevai, vairākas reizes smailē bija arī Dzene, taču palielināt pārsvaru neizdevās.

Otrā puslaika sākumā no tuvas distances pāri sita Sīpola, pa pārliktni trāpīja Klementjeva, rezultātam paliekot nemainīgam.

Vienā no retajiem pretuzbrukumiem aizskrēja Rīgas FS-2 un panāca neizšķirtu. Izskaņā zaļi-baltās spieda, taču spēle noslēdzās neizšķirti (1:1).