FK Metta/Latvijas Universitāte spēles izskaņā piedzīvo zaudējumu pret FK Trakai

Ievietots 27.01.19.

Otro spēli sagatavošanas posmā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

FK Riteriai
2 - 1

Sestdien savu otro spēli šogad aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, pārbaudes spēlē Marijampolē tiekoties ar Lietuvas A lyga bronzas medaļniekiem FK Trakai.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja viesi, veidojot pozicionālus uzbrukumus un cenšoties uzlauzt pretinieku aizsardzību ar ātru saspēli. FK Trakai tikmēr meklēja iespējas pretuzbrukumos, un 19.minūtē ar teicamu sitienu no 14 metriem, trāpot vārtu augšējā stūrī, atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Ilgi gan šāds rezultāts uz tablo nenoturējās – 27.minūtē mettieši pārtvēra bumbu laukuma vidusdaļā, ātri to nogādāja līdz soda laukumam, kur savu izdevību izmantoja viens no pārbaudāmajiem spēlētājiem – 1:1. Kopumā rīdzinieki vairāk darbojās ar bumbu, tomēr asāki momenti padevās mājiniekiem.

Spēles otrajā puslaikā laukumā bija redzama līdzīga cīņa, kurā labas iespējas gūt vārtus bija abām vienībām. Jāatzīmē, ka vienā no epizodēm soda laukumā tika paklupināts viesu spēlētājs, tomēr tiesneša svilpe klusēja.

Abu komandu duelis tuvojās šķietami likumsakarīgam spēles iznākumam (neizšķirtam), tomēr pašā spēles izskaņā, 90.minūtē, FK Trakai uzbrucējs Dovydas Virkšas no asa leņķa raidīja bumbu vārtu tīklā – 1:2.

Nākamsestdien “Sportima” arēnā FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadīs pēdējo spēli Lietuvā, kad viesosies pie kaimiņvalsts sudraba medaļniekiem FK Žalgiris.

FK Trakai – FK Metta/Latvijas Universitāte

2:1 (1:1)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Emīls Birka, Krists Kristers Gulbis, Normunds Uldriķis, Kabelo Seriba, Kristaps Liepa, Rihards Ozoliņš, Rendijs Šibass, Renārs Varslavāns, Tamirlan Dzhamalutdinov, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.1

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Oskars Vientiess, Roberts Ķipsts, Dāvis Sandis Strods, Renārs Varslavāns, Deivids Drāznieks, Iļja Korotkovs, Matīss Zēģele, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.2