FK Metta rezultatīvā spēlē piekāpjas FK Auda

Ievietots 13.10.23.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 5
FK Auda

Piektdien, 13. oktobrī, mūsu Meistarkomanda Baltic Sports Village aizvadīja pārbaudes spēli pret FK Auda.

Spēles pirmajā daļā bumbu vairāk kontrolēja un veiksmīgāk darbojās FK Auda, gūstot divus vārtus.

Tikmēr FK Metta ar vārtu guvumiem atbildēt neizdevās, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar 0:2.

Otrajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja mettieši, taču iekrita pretuzbrukumā, kuru pretinieki realizēja – 0:3.

Ātri gan izdevās vienus vārtus atgūt – Rendija Šibasa centrējums un precīzi ar galvu sita Dans Sirbu (1:3)!

Tas nebija viss – pēc Emīla Aizpurieša piespēles soda laukumā pagriezās un vārtos bumbu raidīja Mohamet Lamine Correa (2:3)!

Tomēr rezultatīvā puslaika noslēguma daļā FK Auda guva divus bezatbildes vārtus, panākot spēles gala rezultātu (2:5).

Alvis Sorokins, Vladislavs Fjodorovs, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Kārlis Vilnis, Mikus Vasiļevskis, Oleksandr Kurtsev, Daņiils Čiņajevs, Yaya Kamara, Deniss Stradiņš, Mohamet Lamine Correa

Toms Tolmanis, Rendijs Šibass, Tomass Zants, Ralfs Pakulis, Emīls Aizpurietis, Dans Sirbu