FK Metta nedēļas otrajā spēlē pārspēj igauņu Harju JK

Ievietots 11.02.23.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
Harju JK

Sestdien, 11. februārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja jau piekto pārbaudes spēli šogad, Rimi Olimpiskajā centrā uzņemot Igaunijas augstākās līgas jaunpienācēju Harju JK.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki un ātri guva vārtus – 6. minūtē Keršys lieliski iespēlēja aizsargiem aiz muguras, bet pārbaudāmais spēlētājs veikli pārcēla bumbu pāri vārtsargam (1:0)!

Arī turpinājumā bīstamāki uzbrukumā bija mettieši, divreiz no distances uzsita Melnis, tomēr abās nedaudz garām. Tuvāk puslaika beigām gan Bruno iesita – lieliskā ātrajā uzbrukumā Puzirevskis iespēlēja gar vārtiem, un Melnis sita nevainojami (2:0)!

Otrā puslaika sākumā no distances uzsita Zants, bet kopumā Harju JK izdevās nedaudz atvirzīt bumbu tuvāk zaļi-balto soda laukumam.

Pēc spēlētāju maiņām FK Metta atguva iniciatīvu un izdarīja lielu spiedienu pretinieka vārtiem. Iespējas bija Melnim, divas Puzirevskim, pēc stūra sitieniem divreiz bīstami sitām ar galvu, taču pārsvaru palielināt neizdevās.

Droša uzvara ar 2:0 pret Harju JK.

Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Kristupas Keršys, Daņiils Čiņajevs, Tomass Zants, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis, Bruno Melnis, trīs pārbaudāmie spēlētāji

Kristofers Rēķis, Vladislavs Fjodorovs, Lūkass Vapne, Oskars Vientiess, divi pārbaudāmie spēlētāji