FK Metta/Latvijas Universitāte pirmajā pārbaudes spēlē piekāpjas FK Sūduva

Ievietots 21.01.19.

Savu pirmo spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Sūduva
3 - 1

Pirmdien savu pirmo spēli šogad aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, pārbaudes spēlē Lietuvā tiekoties ar Lietuvas A lyga čempioniem FK Sūduva.

Spēles pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk darbojās mājinieki, veidojot uzbrukumus caur laukuma flangiem, kamēr mūsu futbolistiem nācās meklēt veiksmi pretuzbrukumos. Pirmajās divdesmit piecās minūtēs izteikti bīstamu momentu nebija, tomēr 26.minūtē rezultāts tika atklāts – starp aizsargiem vienatnē pret Dāvi Ošu izrāvās pretinieku uzbrucējs un sita precīzi – 0:1.

Pēc vārtu guvuma Lietuvas čempionu uzbrukumi neapsīka, un 35.minūtē ar viltīgu sitienu ar galvu vārtus guva leišu komandas kapteinis – 0:2. Jāizceļ, ka puslaika izskaņā bīstamu sitienu teicami atvairīja Dāvis Ošs.

Otrajā puslaikā abās komandās notika vairākas spēlētāju maiņas. Kopumā spēles gaita nedaudz pamainījās – laukumā bija redzams līdzīgs futbols ar vairākām vārtu gūšanas iespējām abu komandu izpildījumā. Aizraujošākais gan norisinājās spēles izskaņā.

81.minūtē mājiniekiem izdevās panākt 3:0, kad vēlreiz pēc centrējuma precīzi ar galvu sita pretinieku uzbrucējs, tomēr pēdējie vārti spēlē tika gūti deviņas minūtes vēlāk. 90.minūtē Iļja Korotkovs no vārtu priekšas guva savus pirmos vārtus FK Metta/LU rindās, uzstādot spēles gala rezultātu – 1:3.

FK Metta/Latvijas Universitāte komandai nākamā spēle sagaidāma jau šo sestdien viesos pret FK Trakai.

FK Sūduva – FK Metta/Latvijas Universitāte

3:1 (2:0)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Emīls Birka, Krists Kristers Gulbis, Kirils Ševeļovs, Kabelo Seriba, Kristaps Liepa, Benson Fazili, Rendijs Šibass, Matīss Zēģele, Jēkabs Lagūns, Pārbaudāmais spēlētājs

Helmuts Saulītis, Normunds Uldriķis, Raimonds Krollis, Gabriels Kirkils, Oskars Vientiess, Roberts Ķipsts, Dāvis Sandis Strods, Renārs Varslavāns, Deivids Drāznieks, Tamirlan Dzhamalutdinov, Iļja Korotkovs