FK Metta viesos piedzīvo zaudējumu pret FK Auda

Ievietots 28.05.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
3 - 1

Svētdien, 28. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 15. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Jāņa Skredeļa stadionā viesojoties pie FK Auda.

Spēles pirmajās divdesmit minūtēs teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem, kuri vairākas reizes arī sita pa vārtiem, taču nesekmīgi.

22. minūtē pirmā iespēja radās arī FK Metta futbolistiem – pēc standartsituācijas vārtu priekšā bumba izleca pie Fjodorova, kura sitienu atvairīja Ondoa.

Puslaika otrajā pusē spēle izlīdzinājās, un mettieši izveidoja vēl divus prettriecienus, taču Puzirevska un Vapnes sitieni tika bloķēti.

Jau šķita, ka pārtraukumā komandas dosies pie bezvārtu neizšķirta, tomēr 45. minūtē no vārtu priekšas FK Auda panāca vadību (0:1).

Pēc puslaika pārtraukuma arvien aktīvāk uz priekšu devās zaļi-baltie, iegūstot arī vairākas standartsituācijas. Vienā no epizodēm no leņķa spēcīgi sita Puzirevskis, taču pēc rikošeta lēcienā glāba Ondoa.

Tomēr 75. minūtē pēc kļūdas aizsardzībā nācās ielaist vārtus – 0:2. Viesi gan nepadevās, un Vladislavs Fjodorovs pēc ilga uzbrukuma viļņa sita precīzi no vārtu priekšas (1:2).

Izskaņā gan trešos vārtu guva FK Auda, un mettieši piedzīvoja zaudējumu ar 1:3.

Jānis Beks, Mikus Vasiļevskis, Oskars Vientiess, Normunds Uldriķis, Vladislavs Fjodorovs, Ousmane Sow, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Oleksandr Kurtsev, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis