FK Metta rezultatīvā cīņā izrauj uzvaru pret FS Jelgava

Ievietots 09.05.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
2 - 3

Otrdien, 9. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 15. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie FS Jelgava.

Spēles ievadā aktīvāki bija viesi, taču bīstamus momentus neizveidoja.

Arī kopumā pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja zaļi-baltie, taču pietrūka precīzas noslēdzošās darbības.

Jau šķita, ka pārtraukumā komandas dosies pie bezvārtu neizšķirta, bet kompensācijas laikā ar precīzu sitienu izcēlās Maslovs (0:1).

Otrā puslaika sākumā FK Metta uzbruka enerģiski un panāca vadību – 55. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Artjoms Puzirevskis, bet piecas minūtes vēlāk pēc presinga iesita Ousmane Sow (2:1)!

Diemžēl ātri jelgavnieki izlīdzināja rezultātu – 63. minūtē ar precīzu 11 metru soda sitienu izcēlās Patijčuks (2:2).

Abas komandas devās pretī uzvarai, aktīvāki bija mettieši, un 87. minūtē Artjoms Puzirevskis no vārtu priekšas izrāva uzvaru – 3:2!

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Oskars Vientiess, Normunds Uldriķis, Vladislavs Fjodorovs, Ousmane Sow, Kristofers Rēķis, Lūkass Vapne, Rendijs Šibass, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis