FK Metta pirmo spēļu apli noslēdz ar minimālu uzvaru pret SK Super Nova

Ievietots 28.04.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova
0 - 1

Ceturtdien, 28. aprīlī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja noslēdzošo 1. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie SK Super Nova.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, vairāk kontrolējot bumbu, taču abām komandām ilgāku laiku neizdevās izveidot izteikti bīstamus momentus.

Puslaika izskaņā FK Metta futbolisti tika pie vairākām iespējām, taču Puzirevskis ar galvu sita neprecīzi, bet Meļņa sitienu atvairīja Zommers.

Tikmēr jau otrā puslaika sākumā momenti bija Grīnbergam un Novikovam – atkal vietā bija Zommers.

68. minūtē Jegoram ar otro piegājienu izdevās noslēgt ātro uzbrukumu, panākot vadību zaļi-baltajiem (1:0)!

Drīz pēc tam Vapne trāpīja par stabu, bet izskaņā atspēlēšanās ofensīvu veica mājinieki.

Vienā epizodē bumba trāpīja mettiešu pārliktnim, taču uzvaru FK Metta neizlaida.

Pirmā spēļu apļa noslēgumā izcīnām sezonas otro uzvaru!

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Oskars Vientiess, Jānis Grīnbergs, Artjoms Puzirevskis, Yunusa Muritala