FK Metta otrajā puslaikā ielaiž trīs vārtus un piekāpjas FK RFS

Ievietots 07.11.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 3
FK RFS

Sestdien, 7. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 25. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot vicelīderi FK RFS.

Spēles 4. minūtē FK RFS raidīja bumbu vārtu tīklā, taču tika fiksēta aizmugure, bet divas minūtes vēlāk no 16 metriem uzsita Birka – nedroši bumbu atsita Kučers.

Pēc raibā sākuma turpinājumā teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, kuri bīstamāko momentu izveidoja pēc standartsituācijas.

Tajā pēc sitiena ar galvu no tuvas distances slaidā lēcienā bumbu atvairīja Saulītis. Nedaudz vēlāk Ikaunieks no vārtu priekšas sita pāri.

Kopumā puslaikā mettieši vairāk meklēja iespējas pretuzbrukumos, kamēr FK RFS daudz kontrolēja bumbu. Izteikti bīstamu momentu puslaika izskaņā gan vairs nebija.

Otro puslaiku aktīvi iesāka mettieši un izveidoja labu uzbrukumu, kurā divreiz izdevās uzsist no labas pozīcijas – Kirkils trapīja aizsargam, bet Korotkova sitienu ar galvu tvēra Kučers.

Nedaudz vēlāk viesi tika pie diviem momentiem soda laukumā, un otro izmantoja – 57. minūtē no tuvas distances precīzs bija Šimkovič (0:1)

Pavisam drīz Šimkovič no 16 metriem, bumbai trāpot aizsargam un iespurdzot tīklā, panāca divu vārtu vadību FK RFS. Diemžel tas nebija viss – 69. minūtē pēc stūra sitiena Šarič guva trešos (0:3).

76. minūtē triecienu galvas rajonā guva Oskars Vientiess, kuram jāvēl iespējami drīzu atveseļošanos. Izskaņā mettieši izveidoja potenciāli labus uzbrukumus, lai gūtu vismaz vienus vārtus, bet izmantot tos neizdevās.

0:3 pret vicelīderiem.

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Franklin Joseph, Lukman Zakari, Emīls Birka, Iļja Korotkovs, Oskars Vientiess, Rihards Ozoliņš, Kgotso Masangane, Rendijs Šibass, Raimonds Krollis