FK Metta momentiem bagātā spēlē cīnās neizšķirti ar Spartaks Jūrmala

Ievietots 20.10.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

Spartaks Jūrmala
2 - 2

Svētdien, 20. oktobrī, FK Metta futbolisti Slokas stadionā aizvadījuši Optibet Virslīgas 33. kārtas spēli, viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Spēli ļoti aktīvi iesāka viesi, jau 6. minūtē pie diviem sitieniem no soda laukuma iekšienes tiekot Krollim, bet abās reizēs vietā bija vārtsargs. Mettieši tika pie vairākām standartsituācijām, taču tās pārvērst vārtu guvumā neizdevās.

Efektīgi uzbrukumi turpinājās, un no labas pozīcijas garām sita Dzhamalutdinov. Tomēr 15. minūtē aktivitāte beidzot deva arī rezultātu – par sitienu izšķīrās Jēkabs Lagūns, kura raidītā bumba, trāpot aizsargam, lidoja vārtos – 1:0!

Lai gan jūrmalnieki uzbrukumos vairākas reizes uzsita pēc centrējumiem no malas, Dāvim Ošam spēlē tā kārtīgi iesaistīties nebija nepieciešams. Otrā laukuma pusē tikmēr teicami no 23 metriem uzsita Fazili, bet nedaudz pāri.

Pirmajā puslaikā uzbrukumā mettieši izskatījās patiešām izsalkuši, izdarot vairākus sitienus pa Ņerugala vārtiem. Skaistās izspēles noveda pie labām iespējām Krollim un Lagūnam, taču pārspēt vārtsargu neizdevās.

Arī pašā izskaņā, izveidojot labas epizodes uzbrukumā, pie teicamas iespējas 43. minūtē tika Tamirlans, taču uzsita virsū, bet minūti vēlāk no 20 metriem spēcīgi sita Ozoliņš, bet sitiens lidoja nedaudz virs vārtu augšējā stūra.

Turpinot iesākto, uzreiz otrā puslaika sākumā Lagūns asi uzsita no soda laukuma iekšienes – vietā bija Ņerugals, bet 50. minūtē Krollis trāpīja pa stabu. Diemžēl 55. minūtē pēc standartsituācijas Spartaks Jūrmala izlīdzināja rezultātu – 1:1.

62. minūtē jau lielisks seivs padevās Ošam, kurš atvairīja sitienu no tuvas distances. Mirkli vēlāk Ošam vēlreiz nācās glābt komandu, taču 65. minūtē pēc stūra sitiena jūrmalnieki izvirzījās vadībā, precīzi sitot Freimanim – 1:2.

Spēles izskaņā mettieši lieliem spēkiem metās uz priekšu, un 81. minūtē izlīdzināja rezultātu, kad precīzi sita Matīss Zēģele – 2:2! Pēdējās minūtēs iespējas bija abām komandām, bet spēle noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu.