FK Metta aizraujošā spēlē mazākumā izrauj neizšķirtu pret FK Ventspils

Ievietots 22.09.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

3 - 3
JFK Ventspils

Svētdien, 22. septembrī, FK Metta futbolisti aizvadījuši Optibet Virslīgas 30. kārtas spēli, Daugavas stadionā uzņemot FK Ventspils.

Spēles sākumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, pirmo momentu izveidojot 19. minūtē, kad soda sitienu labi uzsita Dzhamalutdinov, kura raidījumu atsita vārtsargs. Uzreiz pēc tam sita arī Žaldovskis, bet vietā vēlreiz bija vārtu vīrs.

Minūti vēlāk bīstama epizode jau izveidojās pie otriem vārtiem, taču Uldriķis nobloķēja pustukšos vārtos raidītu sitienu. 25. minūtē mettieši izvirzījās vadībā – Tamirlan uzsita no distances, un atlēkušo bumbu vārtos raidīja Kgotso Masangane – 1:0!

Diemžēl divas minūtes vēlāk noraidījumu pēc kļūdas aizsardzībā saņēma Kirils Ševeļovs, atstājot komandu mazākumā. 10 vīru sastāvā mājinieki lieliski aizvadīja puslaika noslēdzošo daļu, palielinot rezultāta starpību, kad pēc lieliska Kgotso reida precīzi sita Ričards  Žaldovskis – 2:0!

Lai gan FK Metta labi iesāka otro puslaiku, FK Ventspils ātri divus vārtus atguva – divreiz pretinieki bija veiksmīgāki vārtu priekšā, un 57. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts 2:2.

Turpinājumā mettieši meklēja iespējas pretuzbrukumos, kamēr ventspilnieki no dažādām distancēm uzbruka Oša sargātajiem vārtiem – Dāvis un aizsardzība savu cietoksni nosargāja.

Pēcāk otrā laukuma pusē divas reizes labi uzsita Tamirlans un Ozoliņš, taču vārtsargs sitienus atvairīja. Diemžēl 82. minūtē uz maiņu nākušais Serijčuks no asa leņķa izvirzīja vadībā jau ventspilniekus – 2:3.

Izskaņā mājinieki milzīgiem spēkiem, enerģiski pat mazākumā centās izraut vismaz neizšķirtu, un 90. minūtē tas izdevās – Kristaps Liepa izšķīrās par tālsitienu, sitienu pielaboja Matīss Zēģele un izrāva neizšķirtu – 3:3!